3 sposoby na sukces w zakładach bukmacherskich

#1 – Zrozum czym jest wartość

Krytyczne. Jeśli nie rozumiesz wartość zakładów, odejść. Na pewno można pewne, że ulubionym po kursie 1,45 ma zamiar wygrać, ale są kursy oferowane daje jakąkolwiek wartość? Wiele razy słyszałem dorywczo graczom powiedzieć “To nie sposób, w jaki ten zespół ma zamiar stracić tej gry.”
Również mogą być uzasadnione faworytów, ale prawdopodobieństwo ich lepiej niż kursy oferowane wygrywa? Zakłady z tym samopoczucie jest trochę jak mówiąc telewizor szerokoekranowy ponad cenach 2000 € był dobry, tylko dlatego, że naprawdę bardzo chciał. To nie działa.

#2 – Nie nastawiaj się na wysokie wyniki

Wielu zakładów. Parlay. Liściki. Cokolwiek chcesz do nich zadzwonić, wiedzieć, kiedy postawić je, a kiedy nie. Pewno oferują obietnica duży wynik, dzień duże wypłaty, ale chyba zrobić analizę i znajduje prawdziwą wartość, są straszne sposób postawić. Spójrz na to w ten sposób. Jeśli złożysz zakład Multi 4 nogi, i były coraz kursy pieniądze nawet w pełnej cenie 2.00 na każdą nogę, kursy dla tego multi będzie 16.00. Teraz Spójrzmy na prawdziwym przykładem gdzie ty jesteś oferowane pozwala powiedzieć 1.90 dla “sprawdzam” z bukmacher, biorąc pod uwagę 5%: kursy dla tego samego multi 4 noga będzie tylko 13.00. Że jest zabranie 19% pełnej ceny tego zakładu.

#3 Metoda “busy busy”

Jedną z wad żadnych metod Kelly jest kwestia zakładów na wielu imprezach w jednym czasie. Załóżmy, że istnieją 4 gry, które chcesz postawić na, wszystko odtwarzane w tym samym czasie. I co zrobić, jeśli zalecane procent budżetu dla zakładu A wynosi 25%, B zakład jest 35% i zakład C 35% i zakład D 40%? Sprowadza się to do zakładów 135% bankroll, co jest oczywiście niemożliwe