Witamy w Kąciku Bukmacherskim

Witamy w Kąciku Bukmacherskim . Na naszej stronie znajdziesz wskazówki i strategie sportowych zakładów , wolne zakłady sportowe rozgrywki lig kursy zakładów sportowych i innych zakłady sportowe –  wszystko czego szukasz!
Jak wygrywać na zakładach sportowych?

Teoria jaką mam zamiar opowiedzieć z pewnością zszokuje wielu graczy na zakładach sportowych. Podczas gdy większość z nas ma wrażenie, że każdy wygrywa zakłady sportowe w długim terminie, to okazuje się, że jeżeli stawia dosyć często, to nie jest to faktycznie prawda.

Nie jesteś zaskoczony ?
Oczywiście, że nie! Każdy wie, że bukmacher ma przewagę nad graczem, tak więc nie może on na zakładach sportowych tracić. Jednak czy istnieje sposób, żeby odwrócić role?

Wyszukiwanie zakładów z dodatnią Wartością Oczekiwaną (+EV)
Większość sportowych graczy nie spędza czasu na nauce dlatego, większość z nich nie wygrywa. Są przytłoczeni i nie zdają sobie sprawy, że obstawianie to nie jest zabawa. Jeśli Ty szukasz czegoś do zabawy to proponujemy paintball, wycieczki do parku rozrywki, cyrku lub coś pokrewnego. Jeśli szukasz naprawdę sposobu na zarabianie to po pierwsze musisz wiedzieć, jak znaleźć zakłady z dodatnią wartością oczekiwaną.