Betfan jest jednym z najnowszych bukmacherów na polskim rynku. Swoje usługi świadczy od niedawna, bo dopiero od 25 kwietnia 2019 roku. Choć okres ten nie jest długi, już na początku działalności zachęca do siebie licznymi bonusami i szeroką gamą dostępnych zakładów sportowych. Jeśli chcesz poznać opinie graczy o Betfan oraz dowiedzieć się jak wygląda oferta i czym dokładnie charakteryzuje się ten bukmacher, przeczytaj poniższy tekst.

polski bukmacher betfan bonus i opinie
Czy Betfan może być najlepszym bukmacherem online w Polsce?

Historia powstania bukmachera online Betfan

Polski bukmacher BetFan powstał z inicjatywy doświadczonego w obsłudze gier hazardowych Piotra Sienkiewicza, który oficjalnie jest na stanowisku prezesa zarządu firmy. Swoje doświadczenie zdobywał przez przeszło kilkanaście lat jako specjalista na różnych pozycjach związanych z marketingiem w Sportingbecie, Totolotku i ForBecie, aby po tym czasie stworzyć własną, innowacyjną markę. Udało się to we współpracy z Jarosławem Chałasem i wspólnikiem spółki z o.o. Newbet. Do uruchomienia serwisu posłużył zgromadzony kapitał w kwocie 2 mln zł, co z kolei pozwoliło na otworzenie siedziby w Warszawie. Szacunki przeprowadzone przez założyciela zakładają, że średnia miesięczna liczba zakładów przekroczy 1 mln. Tak optymistyczne wyniki zapewnią odpowiednią płynność finansową i umożliwią grę nawet najbardziej wymagającym klientom.

W kontekście samej oferty, nowy bukmacher oferuje jeszcze więcej niż firmy o ugruntowanej już pozycji. Po zarejestrowaniu nowego konta, otrzymamy możliwość obstawiania w trzech kategoriach: sport, live oraz e-sport. Ciekawostką może być fakt, że Betfan celem stworzenia innowacji, dodał opcję obstawiania na mniej tradycyjne dziedziny takie jak pogoda i rynki finansowe – takie zakłady znajdziemy w zakładce Rozrywka. Kategoria e-sport obejmuje gry multiplayer z gatunków moba, FPS, MMO, karcianych i sportowych: Counter Strike, DOTA, Hearthstone, King of Glory,  League of Legends, NBA2k, Overmatch, StarCraft, Rocket League i Counter Strike.

polski bukmacher betfan opinie
Legalny Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Czy Betfan jest legalnie dostępny w Polsce?

Ponieważ spółka z polskim kapitałem została otworzona przez rodzimych profesjonalistów, nie musimy powątpiewać w legalność prowadzonej przez założycieli działalności hazardowej. Betfan, tak jak pozostali bukmacherzy na polskim rynku (Betclic, PZbuk, Forbet), ma licencję Ministerstwa Finansów RP. Całość jest zgodna z ustawą o grach hazardowych z dnia 19 listopada 2009 roku. W związku z tym od małych kwot pobierane jest 12% całkowitej sumy. Wygrane powyżej 2280 zł obciążane są dodatkowym podatkiem w wysokości 10%. Bez obaw można wpłacać i wypłacać pieniądze do tego bukmachera.

Betfan – kody promocyjne i bonusy

Bukmacher Betfan posiada jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert dla użytkowników, którzy nie mieli jeszcze okazji skorzystać z jego usług i nie mają konta na stronie www.Betfan.pl. Do wyboru mamy dwa typy promocji. Pierwsza to bonus powitalny, drugi to obniżenie podatku o 12 – 20% w zależności od liczby zdarzeń na kuponie.

Pierwsza promocja dotyczy każdego nowego zarejestrowanego użytkownika. Zaskoczeniem może być kwota, jaką obejmuje – ta wynosi aż 3000 zł, co jest wynikiem 10-krotnego pomnożenia naszych środków. Warunkiem uczestnictwa w bonusie powitalnym jest zagranie za równowartość wpłaty 2 kuponami AKO po kursie minimalnym 2.0. Następnie bonus należy obrócić 5 razy z co najmniej trzema wydarzeniami o indywidualnych kursach wydarzeń 1.2 (cały kupon AKO musi mieć wartość 2.0). Na zrealizowanie całości mamy 50 dni od momentu rozpoczęcia gry. Choć sytuacja ta wydaje się początkowo nieco skomplikowana, grając regularnie, z czasem przyzwyczaimy się do postawionych warunków.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Druga promocja związana jest z zakładami akumulowanymi: wystarczą 2 zdarzenia o kursie indywidualnym 1.25 dające kurs sumaryczny 2.0. W takiej sytuacji nastąpi automatyczna obniżka współczynnika kuponu z 0.88 na 1.0. Jeśli na kuponie znajdą się co najmniej 4 wydarzenia po kursie 1,25+ każde, a całkowity kurs równy będzie 4.0+ to podatek zostanie zmniejszony o całe 20%. 

Polecamy zarejestrować się każdemu, kto jeszcze nie wykorzystał swojej szansy na solidną, obarczoną niskim ryzykiem wygraną.

Bukmacher sts bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Wady i zalety Betfana

Do największych zalet świeżo upieczonego buka warto zaliczyć:

  • ciekawy pakiet bonusowy przyciągającą nowych graczy,
  • łatwą i przyjemną w obsłudze stronę internetową,
  • dużą i rozbudowaną ofertę zakładów, jakie możemy obstawiać,
  • niezawodne biuro obsługi klienta – pomocne przy wszelkiego rodzaju problemach technicznych i rozwiewaniu nawet najmniejszych wątpliwości,
  • kontakt przez live chat, helpdesk oraz telefon.

Wszystko to popierane jest przez opinie graczy, którzy swój podziw wyrażają w blogowych wpisach i komentarzach. 

Jeśli chodzi o wady, tutaj trzeba zauważyć, że Betfan nie posiada własnej aplikacji mobilnej ani placówek stacjonarnych jak Forbet czy STS. Jest to najprawdopodobniej uwarunkowane szybkim wejściem na rynek i skupieniem się na innych detalicznych elementach usługi. Według zapowiedzi administratorów serwisu, taka aplikacja powinna pojawić się w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Tymczasową rekompensatą jest mobilna strona internetowa pod adresem m.betfan.pl.

Prezes Betfana ponadto zapowiedział, że w przyszłości ma pojawić się program lojalnościowy, za uczestnictwo w którym otrzymamy benefity w postaci osobistego konsultanta i indywidualnie dobranych promocji. Betfan skupia się na budowaniu długotrwałego zaufania i kompletnej relacji z klientem.

Opinie o Betfan w internecie

Młody bukmacher pomimo krótkiej obecności w branży, może pochwalić się licznymi rekomendacjami. Opinie o Betfan są naturalnie bardzo zachęcające, wiąże się to z licznymi promocjami jakie bukmacher oferuje, wysokimi kursami i niską marzą, ale przede wszystkim opinie o Betfan są tak dobre, gdyż obstawianie bez podatku to największa zaleta tego Polskiego bukmachera.

Bukmacher Betfan jest polecany i reklamowany w największych serwisach sportowych. Sami właściciele zadeklarowali, że ich celem jest zdominowanie internetowego rynku w ciągu najbliższych 5 lat. Dzięki sprawnej i dostępnej przez większość czasu obsłudze technicznej, zadowolenie użytkowników jeszcze bardziej wzrasta, a sam usługodawca zbiera za to należyte opinie.

Nowym klientom do gustu przypadły również atypowe zakłady – są szczególnie atrakcyjne dla niedzielnych graczy, którzy znudzeni są ciągła analizą wydarzeń sportowych oraz brakiem dostępności atrakcyjnych rozgrywek w piłkarskim offseasonie. Cieszy też bonus w formie zniesionego podatku (20%) będący alternatywą dla klasycznego freebeta. Podsumowując, gracze znacznie częściej chwalą sobie kompleksowość usługi aniżeli wytykają błędy i niedopatrzenia założycieli.

5 / 5. Ocen: 11