Betclic to jeden z popularniejszych legalnie działających bukmacherów w Polsce. Wiele osób na całym świecie korzysta z usług tego bukmachera, który niedawno otrzymał licencję na legalne funkcjonowanie w Polsce. Jakie bonusy oferuje, czy opinie graczy są zadowalające i jaki jest aktualny kod promocyjny do Betclic? Poniżej przedstawimy opis firmy, ofertę i najważniejsze informacje jakie należy wiedzieć o tym bukmacherze.

betclic bonus opinie kod promocyjny
Legalny bukmacher Betclic w Polsce. Oferta zakładów, opinie i kod promocyjny na bonus

Firma bukmacherska Betclic nareszcie w Polsce

Betclic to firma bukmacherska, która została założona w 2005 roku. Firma pochodzi z Malty, działa ona na licencji wydanej dla BEM Operations Limited i jest częścią grupy Betclic Everest Group. Jest to jedna z większych i popularniejszych marek bukmacherskich na rynku. Działa ona nie tylko w Polsce, ale i również międzynarodowo. Marka ta była sponsorem min. Olympique Marsylia czy Juventusu Turyn. Betclic jest 15 bukmacherem na rynku internetowym, który działa legalnie w Polsce. Bukmacher jest renomowana i godną zaufania marką, która cenią wszyscy gracze. Świadczyć może o tym duża popularność przed wycofaniem się z rynku przed zmianami anty hazardowymi. Bukmacher Betclic działa na takich rynkach jak Wielka Brytania, Niemcy czy Hiszpania oraz w kilku innych europejskich krajach.

Tym, co bukmacher oferuje swoim klientom, kiedy rozpoczął działalność w Polsce, jest również obsługa klienta oraz różne metody płatności, jaki honoruje obecnie w innych krajach np. płatności kartą płatniczą, kody przedpłacone czy portfele elektroniczne lub przelewy bankowe. Tym, czym Betclic wyróżniał się przed zniknięciem z rynku i obecnie wyróżnia go na rynkach, na których działa są liczne i atrakcyjne promocje oraz funkcjonalna strona internetowa, która umożliwiają komfortową rozgrywkę. Bukmacher słynie również z nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań technologicznych — co jest bardzo ważne w kontekście danych osobowych. Obstawiając wyniki w Betclic, będziemy również musieli zapłacić 12% podatek od zakładów oraz podatek od wygranych, jeśli te jednorazowo przekroczą granicę nieco ponad 2000 zł.

betclic legalny bukmacher w polsce
Darmowy bonus w Betclic – Kod promocyjny

Betclic działał na polskim rynku do wejścia w życie ustawy antyhazardowej. Ponad 80% ruchu seansu była generowana właśnie przez Polaków, a ok. 3 mln. odwiedzin miesięcznie sprawiały, że bukmacher ten cieszył się dużą popularnością. Bardzo dobrą wiadomością dla graczy jest także to, że Betclic posiada doskonałą aplikację mobilną na Android i iOS.

Betclic to legalny bukmacher w Polsce

Bukmacher Betclic otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów na legalne działanie pod koniec 2018 roku. W skład tej licencji wchodzi prowadzenie zakładów naziemnych oraz działalność internetowa. Licencja PS4.6831.11.2017 została wydana dla firmy Pejot 1 sp. z o.o. Sama licencja została wydana na okres 6 lat, co gwarantuje stabilizację i obecność bukmachera na rynku przed dłuższy okres czasu. Oznacza to, że korzystając z tego bukmachera, nie musimy bać się negatywnych konsekwencji i możemy zgodnie z prawem obstawiać wyniki sportowe.

Od samego początku, kiedy weszła w życie nowa ustawa hazardowa gracze czekali na prawdziwego bukmachera „z zachodu”, który będzie mógł rywalizować o graczy z STS czy Fortuną. Teraz gdy jest to możliwe gracze chętnie obstawiają mecze w Betclic, gdyż oferta jest bardzo atrakcyjna.

Oferta zakładów w Betclic

Nie zawiedli się ci, którzy z niecierpliwością wyczekiwali startu bukmachera Betclic w Polsce. Oferta zakładów jest ogromna, bardzo bogata szczególnie jeśli jesteśmy miłośnikami obstawiania znanych sportów jak piłka nożna czy tenis. Jeśli jednak obstawiamy sporty wirtualne, zakłady polityczne czy e-sport to także Betclic stanął na wysokości zadania i oferuje bardzo dużo różnorodnych zakładów.

W tej chwili Betclic znajduje się w trójce najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce, to jakiego bukmachera wybierzemy i gdzie będziemy obstawiać zależy tylko od nas. Jednak warto zapoznać się z Betclic i sprawdzić czy bonusy, promocje i oferta zakładów nie będzie tu najlepsza.

0 / 5. Ocen: 0