Wiele osób chętnie rejestruje się w firmach bukmacherskich. Nie tylko dla emocji, których oczywiście w czasie typowania nie brakuje. Dodatkowo to okazja, by zarabiać sensowne pieniądze. Jest to o tyle ułatwione, ponieważ buki oferują bardzo dobrej jakości promocje. Na co można jednak liczyć?

bonusy bukmacherów
Bukmacherzy internetowi – z jakich promocji można skorzystać?

Bonusy powitalne pod rozmaitymi postaciami

Najbardziej znane są, rzecz jasna, bonusy powitalne. Tutaj sprawa jest prosta. Jeśli wchodząca na rynek firma bukmacherska chce się liczyć i być traktowana poważnie, to musi zaoferować coś atrakcyjnego. Aktualnie panuje naprawdę bardzo duża rywalizacja. Z roku na rok powstaje coraz więcej podmiotów bukmacherskich. Trudno oczekiwać, by ta sprawa miała ulec zmianie w najbliższym czasie. Wszak Polacy to naród, który naprawdę lubi się zakładać. Wszyscy doskonale wiemy, jak to wygląda w praktyce. Każdej firmie bukmacherskiej zależy na tym, by mieć jak najwięcej Klientów. W takiej sytuacji coraz więcej włodarzy decyduje się na oferowanie atrakcyjnej oferty powitalnej.

Ogólnie bonusy na start to standard. Większość ma jednak świadomość, że zwykła promocja nie wystarczy. To musi być coś, co wzbudzi odpowiednie zainteresowanie. Warto zauważyć, że bonusy powitalne są natomiast przyznawane pod rozmaitymi postaciami. Chodzi przede wszystkim o ofertę odnoszącą się do wpłaconego depozytu. Często można spotkać się z bonusami powitalnymi typu 100% do 150 PLN itp. To oznacza, że wpłacając 150 PLN zagwarantujesz sobie 300 PLN na swoim koncie. Naprawdę warto, ponieważ dzięki temu będziesz miał zdecydowanie większe możliwości w aspekcie typowania. Nierzadko oferowane są także bonusy bez depozytu.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

W tym przypadku… nie trzeba nic inwestować, by otrzymać pewne sumy pieniędzy. Nie są to jakieś kokosy, ale jak dają za darmo, to nie można narzekać, prawda? W ofercie niektórych bukmacherów online na powitanie są freebety. To darmowe zakłady, które mogą być przez Ciebie wykorzystane w dowolnym momencie. Jeśli typ będzie dobry, to kasa na czysto jest Twoja. A jak przegrasz, to nic nie tracisz. To powoduje, że freebety mają naprawdę wielu zwolenników.

Nie brakuje promocji z okazji ważnych imprez sportowych

Każdemu podmiotowi bukmacherskiemu zależy na tym, by nie tylko przyciągnąć do siebie Klientów, ale także ich zatrzymać. W związku z tym nie może dziwić, że pewne promocje są oferowane co jakiś czas. Np. nie brakuje ich przy okazji ważnych wydarzeń sportowych. Jesteśmy przekonani, że wiele atrakcji czeka nas dzięki Mistrzostwom Europy, które rozpoczną się już za kilka tygodni. Pierwotnie ta impreza miała zostać rozegrana w kilkunastu państwach i miastach, ale ze względu na koronawirusa coraz bardziej prawdopodobne jest to, że będzie to finalnie jeden kraj.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kiedy jeszcze bukmacherzy online oferują atrakcyjne bonusy dla swoich użytkowników? Chodzi o Mistrzostwa Świata, Igrzyska Olimpijskie itp. Zasada jest prosta. Jeśli jest jakaś impreza, która będzie cieszyła się zainteresowaniem wśród polskich graczy, to nie będzie brakować promocji. Dlaczego? Możesz sądzić, że nie jest to korzystne dla buków online. A okazuje się, że jest… zdecydowanie inaczej. Dużo typerów (takie są niestety statystyki) nie tylko przegrywa środki bonusowe, ale też własne. A jak komuś spodoba się dana promocja, to zostanie na dłużej z danym podmiotem. Wszystko jest zatem przemyślane ze strony buków online, bez względu czy to STS, eWinner czy inna – nawet nowa firma hazardowa.

Pieniądze za zaproszenie znajomych do gry

Jakie jeszcze promocje są oferowane przez buki online? W niektórych firmach bukmacherskich jak Betfan dostajesz kasę także za zaproszenie znajomych do gry. O co tutaj jednak dokładnie chodzi w praktyce? Na początek sam musisz zarejestrować konto. Potem otrzymujesz indywidualny link. Jeśli ktoś się z niego zarejestruje, to możesz na tym zyskać. A zawsze to kilkadziesiąt PLN więcej. Może nie są to zawrotne sumy, aczkolwiek nie powinno się traktować nawet takich sum po macoszemu… Każda duża kwota składa się bowiem z mniejszych.

ewiner najlepszy bukmacher
Obstawianie meczów z bonusem bez ryzyka w eWinner

Jeśli masz zaś sporo osób w Twoim najbliższym otoczeniu, to masz okazję zgarnąć niemało szmalu. Wystarczy, że dana osoba skorzysta z Twojego linka, a Ty otrzymasz dzięki temu pieniądze. Możesz też tak dogadać się ze znajomymi, że każdy z Was weźmie np. po 50% bonusu. W tym temacie decyzja zależy wyłącznie od Ciebie.

Na co jeszcze można liczyć?

Legalni bukmacherzy internetowi czasami oferują promocje bez żadnego większego powodu. Oczywiście, kiedyś były firmy, które dawały pewne sumy, kiedy gracz miał urodziny. Teraz jednak jest to rzadko spotykane. Na co można zatem liczyć? Firmy bukmacherskie od czasu do czasu kierują swoją ofertę w kierunku wybranego gracza. Zazwyczaj są to tacy typerzy, którzy dawno nic nie grali i nie wpłacali. Ma to zachęcić ich do powrotu do konkretnej firmy bukmacherskiej.

Sporo osób chętnie korzysta z takiej opcji. Szczególnie że warunki takich promocji są naprawdę bardzo dobre. Nie trzeba zatem martwić się restrykcyjnymi wymaganiami. Pamiętaj zaś, żeby przed korzystaniem z bonusów zawsze zapoznać się z regulaminami danej promocji… Po to, by dokładnie znać nie tylko swoje prawa, ale także i obowiązki.

0 / 5. Ocen: 0