Gracze (zainteresowani bukmacherką) czasami narzekają na to, że muszą liczyć się z podatkami w trakcie zawierania zakładów bukmacherskich. Czy możliwe jest połączenie, by obstawiać legalnie (zgodnie z polskim prawem) i jednocześnie nie martwić się podatkami? Sprawdźmy zatem jak obstawiać żeby nie płacić podatku od wygranych w zakładach wzajemnych.

betfan gra bez podatku
Jak u Polskich bukmacherów obstawiać bez podatku?

Obstawianie bez podatku w Polsce? Czasami jest taka opcja

Obecnie sprawa jest prosta. Aby grać legalnie, trzeba zarejestrować się w bukmacherze internetowym, który działa w oparciu o zezwolenie zatwierdzone przez przedstawicieli Ministerstwa Finansów. Takie firmy otrzymują możliwość oferowania zakładów wzajemnych na terenie Polski nawet przez okres sześciu lat. Trzeba wyraźnie podkreślić, że generalnie gra wiąże się z podatkami. Nie da się tego w dłuższej perspektywie czasu uniknąć. Jest jednak spora rywalizacja na rynku, dlatego można ten fakt wykorzystać. Wspominamy o tym, ponieważ ma to związek z podatkami.

Są firmy bukmacherskie, które chwytają się rozmaitych sposobów, by tylko przyciągnąć do siebie potencjalnie jak najwięcej Klientów. Nie brakuje rozmaitych ofert promocyjnych. Tutaj nie chodzi tylko i wyłącznie o bonusy dla zupełnie nowych użytkowników. Okazuje się, że niektóre promocje dotyczą także sfery podatkowej. Są bowiem legalne firmy bukmacherskie, które biorą czasami ten aspekt na swoje barki oferując wygrane większe o ten właśnie podatek. Co to jednak oznacza dla typerów? Same korzyści. Z jednej strony można liczyć na większe ewentualne wygrane. Przypominamy, że standardowo odtrąca się na podatki 12%. Można jednak liczyć nie tylko na kwestie typowo finansowe.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Co jeszcze jest istotne w ramach tego właśnie czynnika? Taka promocja oznacza, że można liczyć na legalne wygrywanie w zakładach bukmacherskich. Wszak tego typu oferty są oferowane przez firmy, które działają na podstawie obligatoryjnych licencji. Nie jest tak, że nikt tego podatku nie płaci. W przypadku takich promocji robi to jednak bukmacher online, a nie Klient. Gracze na tego typu ofertach mogą zatem wyłącznie skorzystać i chętnie się na to decydują.

Gdzie znajdują się informacje o takich promocjach?

Granie bez podatku jest zatem możliwe, przykładowo w Betfan. Dodatkowo zgodnie z obowiązującymi w tym momencie przepisami. Oczywiście, tylko czasami. Warto być jednak na bieżąco z takimi promocjami, bo na tym można wyłącznie skorzystać. Jak szukać takich właśnie ofert? Teoretycznie można to robić zupełnie samodzielnie. Naszym zdaniem, nie jest to jednak do końca dobra postawa. Dlaczego? Nie da się tak naprawdę ukryć, że przez to moglibyśmy stracić naprawdę sporo czasu. Aktualnie jest coraz więcej nowoczesnych firm bukmacherskich. Przeglądanie oferty każdej z nich (pod tym właśnie kątem) jest czasochłonne… Są na szczęście efektywne alternatywy.

polski bukmacher betfan opinie
Legalny Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Można bowiem swobodnie zdecydować się na specjalne strony online poświęcone właśnie temu zagadnieniu. Są one prowadzone przez fachowców znających się właśnie na tej konkretnej branży. Trzeba wyraźnie podkreślić, że takie portale online są bardzo fachowe i merytoryczne. Dodatkowo podawane tam informacje są stale aktualizowane. Fachowcy na bieżąco sprawdzają promocje w różnych firmach bukmacherskich jak Betclic czy forBET. Jeśli coś jest rzeczywiście warte uwagi, to informują o tym swoich czytelników. Warto być zatem użytkownikiem takich właśnie stron online. Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco z rozmaitymi promocjami.

Dlaczego warto wybierać legalnych bukmacherów?

Tylko czasami jest możliwe obstawianie bez podatku. Niemniej jednak i tak warto korzystać z takich właśnie opcji. Dzięki temu można bowiem liczyć na nieco większe wygrane. Dlaczego jednak ogólnie warto związać się na stałe z legalnymi bukami online? Oczywiście, ten podatek zazwyczaj będzie obecny. Jesteśmy jednak zdania, że i tak to o wiele lepsza opcja niż bukmacherzy nielegalni. Dlaczego? Chcesz zgodnie z obowiązującymi w tym momencie przepisami wygrywać dużo gotówki? Gra w legalnych bukach (stacjonarnych albo online, które są obecnie coraz popularniejsze) na pewno Ci to umożliwi. Bez żadnego kłopotu możesz zatem wpłacać pieniądze i systematycznie pomnażać własne oszczędności.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co jeszcze jest w tym aspekcie istotne? Masz sposobność dokonywać wpłat na minimum kilka różnych sposobów. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wpłacać/wypłacać pieniądze nie tylko szybko, ale przede wszystkim bezpiecznie i tanio (zazwyczaj operacje finansowe są zaś całkowicie darmowe).

Gra u nielegalnych buków to same problemy

Dlaczego nie warto wybierać nielegalnych buków? Perspektywa gry na okrągło bez żadnego podatku jest dla wielu osób bardzo kusząca. Trzeba jednak uważać. Granie w takich firmach bukmacherskich jest niezgodne z przepisami. W związku z tym trzeba liczyć się z konsekwencjami prawnymi. Samo przeglądanie oferty w takim buku jest już… mocno utrudnione. Wszak tego typu strony internetowe są blokowane (mniej lub bardziej skutecznie).

Dodatkowo trzeba liczyć się z tym, że wpłacanie/wypłacanie pieniędzy jest możliwe tylko przy użyciu kilku metod. Wyboru jest o wiele mniej. A ewentualne wygrane zawsze mogą być przedmiotem kontroli. Chodzi nam np. o Urzędy Skarbowe. Zdecydowanie lepszym wariantem są zatem legalne buki.

0 / 5. Ocen: 0