Popyt na zakłady bukmacherskie zwiększa się z każdym rokiem. Dlaczego warto obstawiać u bukmacherów? Jakie są z tego korzyści? Sprawdź, co powoduje, że obecnie coraz więcej osób rejestruje się w najlepszych firmach bukmacherskich w Polsce.

dlaczego ludzie obstawiają zakłady bukmacherskie
Dlaczego ludzie obstawiają zakłady bukmacherskie w Polsce?

Czy obstawianie jest w Polsce zgodne z prawem?

To najważniejsze pytanie dla wielu początkujących graczy. Każdy powinien je sobie zadać przed wykonaniem rejestracji w firmie bukmacherskiej. Na szczęście obstawianie w tych podmiotach jest u nas legalne. Kilka lat temu została wprowadzona w życie Ustawa Hazardowa. Uregulowała ona bardzo dokładnie wszystkie aspekty związane z tą płaszczyzną. Na początku wiele osób bało się, że to początek końca zakładów bukmacherskich właśnie na terenie naszego kraju. Okazuje się, że sytuacja wygląda jednak w tym momencie naprawdę bardzo dobrze.

Jest kilkanaście całkowicie legalnych podmiotów. W związku z tym wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie w tym temacie. Jeśli chcesz grać legalnie, to jak najbardziej są ku temu możliwości. Masz sposobność zdecydować się na firmy bukmacherskie kooperujące z Ministerstwem Finansów jak STS, Fortuna, eWinner i wiele innych. Posiadają one odpowiednie licencje i zezwolenia. Dzięki tym papierom mają natomiast okazję bez żadnego problemu oferować zakłady wzajemne na terenie Polski. Oczywiście, można też zdecydować się na firmy nielegalne. Cały czas niestety takich buków nie brakuje… Dlaczego jednak nie będzie to zbyt dobra idea? Z wielu względów. Na pewno warto wspomnieć o takim aspekcie, że takie firmy bukmacherskie są blokowane.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

W związku z tym czasami trudno jest zalogować się na swoje konto i przeglądać ofertę. Nie mówiąc już o swobodnym typowaniu. Prawda, że brzmi to wszystko dość absurdalnie? Poza tym w przypadku takich firm bukmacherskich nie możesz swobodnie wpłacać i wypłacać pieniędzy. Masz w tym temacie ograniczone możliwości, ponieważ niektóre podmioty najnormalniej w świecie nie chcą współpracować z nielegalnymi zakładami. A uzyskane w takich firmach dochody są oczywiście nielegalne. Warto zatem wybrać odpowiednie firmy bukmacherskie, które pozwalają nawet obstawiać bez podatku legalnie. Jeśli to zrobisz, będziesz mógł obstawiać mecze w 100% zgodnie z naszym prawem. Takimi firmami, które są polecane przez zawodowych typerów są STS, Betfan, Fortuna i Forbet.

Granie dla przyjemności

Jakie czynniki powodują, że w tym momencie tak dużo osób decyduje się właśnie na zakłady bukmacherskie? Jest ich minimum kilka. Chodzi m.in. o to, że można znaleźć sobie fajny sposób na spędzanie wolnego czasu. Nie brakuje osób, które żyją w dużym stresie. Po pracy chcą zatem odreagować. A zakłady bukmacherskie są bardzo emocjonujące. Zapewniają nam odpowiednio dużo adrenaliny. Nawet, jeśli gramy za stosunkowo niewielkie pieniądze, to czujemy ten pozytywny dreszczyk emocji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Poza tym to sposób, by mieć wspólne tematy do rozmów. Twój znajomy już od lat typuje? Jeśli dołączysz do grona społeczności bukmacherskiej, to będziecie mogli wymieniać spostrzeżenia na rozmaite tematy związane z tą płaszczyzną. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób rejestruje się w firmach bukmacherskich jak STS czy Forbet. To fajne hobby, które przy okazji może przynieść też inne profity.

Obstawianie dla pieniędzy jest coraz popularniejsze

Nie da się ukryć, że obecnie coraz więcej naszych rodaków rejestruje się w firmach bukmacherskich, by pomnażać zainwestowane oszczędności. Czy jednak jest to możliwe? Jak najbardziej. Tak, jak wspominaliśmy, obstawianie jest u nas legalne. Jeśli wybierzesz odpowiednie firmy bukmacherskie (są rozmaite rankingi podpowiadające podmioty hazardowe), to nie musisz w ogóle się o ten aspekt obawiać. To szansa na wygrywanie dużej ilości pieniędzy. Trzeba od razu dla formalności napisać, że zyski czerpie jednak tylko kilka procent ze wszystkich typerów. Inni albo wychodzą na zero albo są na minusie. Niestety, dużo osób nie chce wyrabiać w sobie odpowiednich nawyków.

polski bukmacher betfan opinie
Legalny Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Większość popełnia jedne i te same błędy. Kłopot jest taki, że nie chcą oni wyciągać żadnych wniosków. Niemniej jednak trzeba podkreślić, że zarabianie w zakładach bukmacherskich jest możliwe. Są nawet w naszym kraju osoby, które żyją tylko z tego. Nie jest to spora grupa, ale jeśli nie boisz się ciężkiej pracy (bo nie jest to łatwy kawałek chleba) i chcesz systematycznie się rozwijać, to masz naprawdę spore szanse na dołączenie do tych szczęśliwców.

Kiedy zrezygnować z typowania zakładów bukmacherskich?

Typowanie w zakładach bukmacherskich to multum korzyści. Czasami jednak warto zrezygnować z gry w firmach bukmacherskich. Dlaczego? Niektórzy nie są w stanie tego wszystkiego w 100% kontrolować. Czujesz, że w Twoim przypadku jest podobnie? Spędzasz dużo czasu analizując wydarzenia sportowe, przez co zawalasz obowiązki zawodowe oraz tak samo domowe? Przegrywasz coraz więcej pieniędzy? Chęć szybkiego odgrywania się powoduje, że… tracisz jeszcze więcej gotówki? W takiej właśnie sytuacji trzeba się nad wszystkim poważnie zastanowić.

Obstawianie zakładów sportowych nie jest dla każdego. Musisz czerpać z tego radość, a nie odczuwać narastającą frustrację. Warto zatem analizować, jak zmieniło się nasze życie od momentu rejestracji w firmach bukmacherskich. Jeśli nie wygląda to pozytywnie, to lepiej zredukować czas poświęcany na grę albo całkowicie z tym skończyć.

0 / 5. Ocen: 0