Fuksiarz jest bukmacherem, który ostatnimi czasy stale nabiera na popularności – mimo faktu, że istnieje od stosunkowo niedawna. Licencję na prowadzenie swojej działalności pozyskał w grudniu 2020 roku, by już pod koniec lutego wystartować z własnym serwisem internetowym. Aktualnie jest bukmacherem, który w wielu aspektach swojej oferty na zakłady bukmacherskie potrafi być kuszący dla potencjalnego odbiorcy. Warto więc dowiedzieć się, które z dyscyplin najbardziej opłaca się u niego obstawiać i co w ich obrębie może okazać się najbardziej dla nas opłacalne.

bukmacher fuksiarz.pl co obstawiać
Fuksiarz.pl – co najlepiej obstawiac u bukmachera?

W Fuksiarzu zakłady bukmacherskie na trzy różne sposoby. Tworząc kupon prosty możemy dodać do niego jedno zdarzenie – wtedy zawrzemy zakład pojedynczy, którego wynik będzie uzależniony od wyniku tylko jednego zdarzenia. Dodając ich kilka, utworzymy kupon akumulacyjny – bardziej ryzykowny, bo wymagający poprawnego obstawienia każdego ze zdarzeń w jego obrębie. Wygrana w jego przypadku jest jednak znacznie większa. Ostatnim rodzajem kuponu jest bardziej skomplikowany kupon systemowy. Pozwala on na bardziej skomplikowane zakłady, z których można jednak wyciągnąć zdecydowanie najbardziej wartościowe wygrane. Wymaga on jednak doświadczenia.

Własne typy bukmacherskie w Fuksiarzu możemy obstawiać tak przedmeczowo, jak i na żywo, w obu tych przypadkach mając do czynienia z bardzo dużym wyborem tak rozgrywek, jak i dyscyplin. Które z nich są jednak tymi najpopularniejszymi?

UWAGA: W zakładach Fuksiarz pojawiła się nowa oferta bonusów. Cashback 500 PLN bez obrotu! Szczegóły promocji na stronie bukmachera www.Fuksiarz.pl.

Zakłady na piłkę nożną u bukmachera Fuksiarz

Nie ulega wątpliwości i nie powinno wzbudzać zaskoczenia to, że najpopularniejszą dyscypliną w ofercie bukmachera Fuksiarz jest piłka nożna. Uznawana w Polsce za sport narodowy, to ona napędza nasz rynek zakładów wzajemnych i to jej przypisuje się zdecydowanie największe obroty właśnie w jego obrębie. Można powiedzieć, że to właśnie jej Fuksiarz nadaje priorytet budując swoją własną ofertę i to w jej przypadku możemy liczyć na zdecydowanie największe pokrycie.

Oferta Fuksiarza na piłkę nożną, z uwagi na olbrzymią liczbę lig i rozgrywek, nie w każdym przypadku jest najatrakcyjniejsza. Warto wspomnieć więc o najbardziej opłacalnych jej aspektach. Polscy typerzy obstawiają nie tylko 1X2, ale również handicapy, BTS czy under/over.

superbet bonusy powitalne
Nowe bonusy powitalne w Superbet z kodem promocyjnym

Najbardziej opłacalne ligi w Fuksiarzu

Jeżeli chodzi o najpopularniejsze ligi piłkarskie, Fuksiarz pozwala oczywiście obstawiać każdą z nich. Można więc u niego obstawiać swoje typy na Ekstraklasę, La Liga czy Premier League. Nie w każdym z tych przypadków możemy się jednak spodziewać najlepszych kursów (choć te, oczywiście, się zdarzają). Najlepszą ofertę bukmacher prezentuje jednak w kontekście niszowych lig piłkarskich w takich krajach, jak:

 • Anglia – w jej przypadku Fuksiarz jest jednym z nielicznych bukmacherów, którzy pozwalają na obstawianie rozgrywek aż pięciu pierwszych szczebli,
 • Francja – w tym przypadku możemy obstawiać aż trzy poziomy ligowe,
 • Hiszpania, w której możemy typować mecze aż do 4. ligi,
 • Portugalia, w przypadku której obstawiać można również spotkania aż do 4. ligi,
 • Włochy, na które bukmacher zwraca szczególną uwagę. W jego przypadku możemy liczyć na świetną ofertę na Serie B oraz Serie C, ale też najlepszą i najszerszą na rynku ofertę na Serie D.
Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Turnieje międzynarodowe

Bukmacher Fuksiarz to nie tylko spotkania regionalne w mniej i bardziej popularnych ligach. To także świetne pokrycie spotkań o charakterze międzynarodowym. Sięgając po niego możemy mieć pewność, że będziemy w stanie obstawiać Ligę Mistrzów, Ligę Europy i Ligę Konferencji Europy, ale także wszystkie spotkania reprezentacyjne – zarówno te towarzyskie, jak i te opatrzone znacznie większą stawką. Oczywiście w przypadku tak popularnych rozgrywek trzeba mieć świadomość co do olbrzymiej konkurencji na rynku. Fuksiarz w wielu przypadkach potrafi być bezkonkurencyjny, ale nie wszystkie rynki są przez niego oferowane z najlepszymi na rynku kursami.

nowy bukmacher fuksiarz
Atrakcyjne warunki promocje u bukmachera Fuksiarz

Mecze na żywo

Jeżeli w zakładach Fuksiarz rejestracja jest już za nami, to mamy przed sobą wielką ofertę zakładów na piłkę nożną. Piłkę nożną u Fuksiarza można też obstawiać w formule LIVE. Jest to dyscyplina, w obrębie której znajdziemy zdecydowanie największych spotkań pokrywanych tym formatem typowania. Co bardzo istotne, buk dba nie tylko o aktualność prezentowanych przez siebie rynków (są one szybko aktualizowane, by idealnie odzwierciedlać sytuację na boisku), ale też o dość wysokie kursy bukmacherskie.

Zakłady na MMA w Fuksiarzu

Wraz z rozkwitem różnych gali MMA (nie tylko tych profesjonalnych, ale i amatorskich, tak zwanych freak fightowych – Fame MMA), bukmacherzy online zaczęli zwracać coraz większą uwagę na mieszane sztuki walki. Z tą tendencją mamy też do czynienia u bukmachera Fuksiarz, który pozwala na obstawianie większości najpopularniejszych gal od kluczowych na rynku federacji.

Najważniejsze federacje

MMA jest na tyle specyficzne, że wiele federacji decyduje się na przyznawanie wyłączności dla bukmacherów. Dlatego też wiele gal nie może znaleźć się w ofercie Fuksiarza. Mimo wszystko bukmacher ten proponuje świetną ofertę na UFC – walki w ramach najpopularniejszej federacji MMA na świecie. Co ciekawe, zazwyczaj pozwala na obstawianie nie tylko najbliższej gali, ale i wybranych potwierdzonych walk z tych kolejnych. To z kolei stwarza dla nas okazję do wyłapywania tak zwanych valuebetów.

betgames gry karciane bonus
Legalny gry karciane w zakładach STS z bonusem

W Fuksiarzu obstawiać można również KSW i pomniejsze gale, które cieszą się nieco mniejszym zainteresowaniem.

Dostępne rynki na zakłady

Jeżeli chodzi o MMA, podstawowym rynkiem na zakłady w Fuksiarzu jest oczywiście ten wskazujący na zwycięzcę konkretnego pojedynku. Im bliżej jest gali, tym rynków jest tutaj jednak więcej i można stawiać na takie zdarzenia, jak ilość rund, po których skończy się walka czy sposób jej zakończenia.

Zakłady na e-sport u bukmachera Fuksiarz

Tuż po starcie serwisu internetowego bukmachera Fuksiarz opinie na temat jego oferty na e-sport były jednoznacznie negatywne. Wynikało to z prostego faktu: tej oferty po prostu nie było. Fuksiarz jednak szybko naprawił swój błąd i zaczął ją proponować i choć stale się pod jej kątem doskonali, już teraz da się dostrzec kilka rzeczy, w których jest bezkonkurencyjny.

Choć w Fuksiarzu nie obstawimy wielu gier z zapleczem e-sportowym, te, na które ofertę znajdziemy są przez niego pokrywane w bardzo solidny sposób – z wieloma rynkami możliwymi do wyboru oraz możliwością obstawiania ich w formule na żywo. Nieco może boleć fakt, że bukmacher nie zamieszcza na swojej stronie transmisji meczów. Choć te są darmowe, ich opublikowanie na stronie ofertowej na pewno zwiększyłoby wygodę obstawiania w formule “LIVE”.

Najpopularniejsze gry

Gier znajdujących się w ofercie Fuksiarza nie ma dużo – widać, że bukmacher wciąż pod tym kątem się rozwija. Postawił jednak na tytuły o najbardziej rozbudowanym zapleczu e-sportowym, dzięki czemu do dyspozycji mamy:

 • League of Legends, w ramach którego obstawiać możemy nie tylko rozgrywki lokalne (w tym najpopularniejszą na świecie ligę chińską – LPL), ale i większe turnieje pokroju europejskiego LEC czy amerykańskiego LCS. Oczywiście możemy też obstawiać Mistrzostwa Świata, jeśli te pierwsze rozgrywki już znajdą się na etapie kwalifikacji do nich,
 • Counter Strike: Global Offensive – w tym przypadku również mamy do czynienia z bardzo dobrym pokryciem. Bukmacher bierze w nim pod uwagę nie tylko najpopularniejsze turnieje, ale i te organizowane na znacznie mniejszą skalę.
 • DotA 2 – pierwowzór wspomnianego League of Legends również znajduje się w ofercie Fuksiarza.
polski bukmacher betfan opinie
Legalny Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Zakłady na hokej na lodzie w Fuksiarzu

Przez rok swojej obecności na polskim rynku Fuksiarz zasłynął jako bukmacher, który stwarza najlepsze na rynku warunki do obstawiania hokeja na lodzie. Rzeczywiście, jego oferta pod kątem tej właśnie dyscypliny jest niesamowicie szeroka i choć daleko jej oczywiście do piłki nożnej (nie ma możliwości, by ją dogoniła), z pewnością jest jedną z najatrakcyjniejszych na rynku.

Widać jest, że bukmacher Fuksiarz na poważnie podchodzi do hokeju. Za sprawą tego w jego ofercie nie tylko odnajdziemy większość światowych lig w tej dyscyplinie sportu, ale też będziemy mogli obstawiać kolejne wydarzenia sportowe z dużym wyprzedzeniem. Widać, że buk na bieżąco śledzi większość popularnych lig. My zaś możemy obstawiać nawet z dwiema kolejkami wyprzedzenia.

Zakłady na hokej są u Fuksiarza przyjmowane tak w formule przedmeczowej, jak i na żywo. W tym ostatnim przypadku można z dużym przekonaniem w głosie stwierdzić, że jego oferta wyraźnie odstaje od tej konkurencyjnej. Na jego korzyść.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Najważniejsze ligi

Oczywistym jest, że chcąc pokrywać hokej w atrakcyjnym dla jego wielbiciela stopniu, Fuksiarz podobie jak Betfan czy inni bukmacherzy musi zwracać uwagę na najlepsze i najbardziej prestiżowe ligi w jego obrębie. Na bardzo solidnych warunkach można więc u niego obstawiać między innymi:

 • amerykańskie NHL, na które – z dość oczywistych przyczyn – kładziony jest zdecydowanie największy nacisk. Oprócz tej klasy rozgrywek w Fuksiarzu możemy też obstawiać zmagania w lidze AHL (American Hockey League), stanowiącej bazę rozwojową dla wspomnianego NHL, 
 • rosyjskie VHL, które również liczy się w światowym rynku hokeja na lodzie,
 • szwedzkie ligi – skandynawski system lig hokejowych należy do najbardziej rozbudowanych. W Fuksiarzu możemy obstawiać aż trzy poziomy ligowe. Ilość wydarzeń jest przy tym zbliżona do tej w ramach NHL.

Oczywiście w Fuksiarzu możemy obstawiać nie tylko spotkania ligowe. Bukmacher pozwala nam też bowiem typować mecze na poziomie reprezentacyjnym – nie tylko te z najwyższą stawką, ale i towarzyskie. W jego ofercie znaleźć można również zakładu długoterminowe.

Dostępne rynki na zakłady

Swoboda obstawiania NHL w Fuksiarzu objawia się nie tylko w olbrzymim wyborze wydarzeń w ramach hokeja, ale także w bardzo dużej dostępności rynków na zakłady wzajemne w kontekście każdego kolejnego wydarzenia. Fuksiarz pod tym względem praktycznie deklasuje swoją konkurencję. Podczas gdy u niej najczęściej mamy do czynienia z kilkoma dodatkowymi rynkami na zakłady (oprócz tego najbardziej powszechnego i standardowego), w Fuksiarzu potrafi ich być nawet kilkaset. Do tych najpopularniejszych zaliczyć można:

 • zakład bez remisu (remis to zwrot),
 • podwójna szansa (typujemy dwa z trzech możliwych wyników meczu),
 • rynki powyżej/poniżej (między innymi na strzelone gole),
 • handicap (rynek faworyzujący któryś z zespołów – przydatny przy meczach z pewniakami).

5 / 5. Ocen: 11