Hokej na lodzie to dyscyplina dość specyficzna. Mimo bowiem, że każdy dokładnie wie, czym jest, w naszym kraju cieszył się niemal znikomą popularnością. Przynajmniej do jakiegoś czasu, gdyż ostatnio widać wzrost zainteresowania nim – ludzie coraz chętniej oglądają rozgrywki w popularnych ligach, nawet jeśli spotkanie w nich polskiego zawodnika graniczy z cudem. Doprowadziło to do wzrostu zainteresowania hokejem również na scenie bukmacherskiej. W tym poradniku przedstawimy garść informacji potrzebnych do tego, by hokej obstawiać świadomie i, po prostu, skutecznie.

gdzie obstawiać hokej na lodzie
Który bukmacher najlepszy do obstawiania hokeja na lodzie?

Podstawy w obstawianiu hokeja na lodzie

Hokej jest dyscypliną bardzo specyficzną i wcale nie ma to związku z tym, że nie jest do końca znany w Polsce. Objawia się to w dynamice spotkań rozgrywanych w jego ramach – tutaj wynik może się zmienić w zaledwie kilka minut, niezależnie od dorobku punktowego. Właśnie dlatego powinniśmy zwrócić uwagę na to, żeby we właściwy sposób podejść do obstawiania. Poniżej przedstawiamy absolutnie podstawowe rzeczy w nim właśnie.

  1. Dokładna analiza – podobnie, jak w przypadku każdego innego sportu, przy typowaniu hokeja bardzo ważna jest dokładna analiza. Warto znaleźć sobie sprawdzone źródło informacji (w szczególności w Internecie, a zwłaszcza na zagranicznych portalach), ale też oglądać mecze i studia komentatorskie tuż po nich.
  2. Wybór odpowiedniego bukmachera – właściwy bukmacher pozwoli nam zmaksymalizować zysk, ale też da nam dostęp do jak największej ilości spotkań. W przypadku hokeja nie zawsze jest to czymś oczywistym.
  3. Kursy bukmacherskie – kursy mogą być dla nas bardzo cenną wskazówkę – są w końcu poniekąd typami bukmachera na wybrane spotkanie.
  4. Valuebety – polowanie na valuebety jest w przypadku hokeja czymś bardzo powszechnym. Często udaje się na takie trafić – aby jednak tak było, musimy wrócić do 1 punktu i analizować.
  5. Formuła obstawiania – większość spotkań w obrębie hokeju na lodzie jest możliwa do obstawiania w modelu przedmeczowym i na żywo. To, na jaki się zdecydujemy powinno zależeć od opcji bukmacherskiej, na którą się zdecydujemy. Pamiętajmy, że hokej jest dyscypliną bardzo dynamiczną, a sytuacja w spotkaniach lubi się zmieniać z minuty na minutę.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Rynki bukmacherskie na hokej u polskich bukmacherów

Każdy bukmacher online posiadający w ofercie hokej daje nam możliwość korzystania z co najmniej kilku rynków bukmacherskich. Do tych najbardziej popularnych należą:

  • 1X2, 1-2 – stawiamy w nim na zwycięzcę spotkania lub na remis. Jako że ten ostatni ma miejsce dość rzadko, niektórzy bukmacherzy nie ujmują go w modelu, zwracając środki pieniężne, jeśli ten się pojawi.
  • Dokładny wynik – jego wytypowanie może być naprawdę wyczynem – zwłaszcza, że w hokeju bramki padają praktycznie non stop. Właśnie dlatego na tej opcji można zarobić zdecydowanie najwięcej.
  • Handicap – zakład ten znany jest również ze świata futbolu – tutaj przybiera bardziej opłacalną, choć trudniejszą do podjęcia opcję.
  • Strzelec bramki – stawiamy na zawodnika, który zdobędzie bramkę – opcja proponowana przede wszystkim przy obstawianiu na żywo. Sięga się po nią zwłaszcza w przypadku spotkań w popularnych ligach, w tym NHL, w których zawodnicy są dobrze znani.
  • Wynik tercji – wskazujemy dokładny wynik tercji.

Przegląd najlepszych bukmacherów z ofertą na hokej

Każdy z działających na terenie Polski bukmacherów posiada w swojej ofercie większość największych lig hokejowych. Jako że jest to dyscyplina uważana w naszym kraju za niszową, wielu buków traktuje go jednak po macoszemu. Poniżej przedstawiamy tych bukmacherów, którzy obstawianie hokeja traktują poważnie i wyróżniają się ze swoją ofertą i u których warto typować.

betgames gry karciane bonus
Legalny gry karciane w zakładach STS z bonusem

Hokej na lodzie u bukmachera STS

Największy polski bukmacher nie zawodzi w kwestii hokeju – proponuje bardzo atrakcyjne stawki i daje dostęp do większości najpopularniejszych rozgrywek w jego ramach. Plusem zakładów STS jest też solidny bonus powitalny, ale też okazjonalne promocje związane właśnie z hokejem. Pełna oferta darmowych bonusów dostępna jest na stronie www.sts.pl.

Hokej na lodzie u bukmachera Fortuna

Fortuna wie, jak ważne jest kompleksowe pokrywanie niszowych sportów – hokej doczekał się więc u niej niemal kompletnego pokrycia, z wszystkimi najważniejszymi i wieloma mniej ważnymi rozgrywkami na czele. W jego obrębie można też korzystać z unikalnego programu lojalnościowego firmy, ale też bonusu powitalnego, który bukmacher Fortuna traktuje bardzo poważnie i oferuje graczom jako jeden z najciekawszych na rynku.

Hokej na lodzie u bukmachera forBET

forBET szczyci się najsolidniejszym bonusem powitalnym na rynku – można go wykorzystać również w obrębie hokeju, który jest przez tego stosunkowo młodego bukmachera pokrywany w bardzo dobry sposób. Buk daje dostęp do bardzo atrakcyjnych stawek oraz wielu opcji na typowanie. Na żywo i w opcji prematch.

0 / 5. Ocen: 0