Nie brakuje w naszym kraju fanów Fame MMA. Co warto wiedzieć o tej federacji, która wzbudza wielkie emocje i cały czas też spore kontrowersje? Jakie zakłady można typować w Fame MMA? W jaki sposób ocenić potencjał danego zawodnika? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć, to gorąco zachęcamy do przeczytania poniższego wpisu.

jak obstawiać fame mma
Jak obstawiać walki na Fame MMA? Który bukmacher najlepszy?

Czym cechuje się Fame MMA?

Fame MMA to stosunkowo młoda federacja. Już ma jednak grono wielu oddanych fanów. Pierwsze gale Fame MMA wzbudzały sporo emocji. Bardziej jednak tych negatywnych niż pozytywnych. Teraz poziom zainteresowania Fame MMA jest jeszcze większy. Nie wydaje nam się, by mogło się to zmienić w najbliższym czasie. Fame MMA to federacja zajmująca się organizowaniem walk. Przede wszystkim są to freak fighty. Coraz częściej włodarze stawiają na zestawienia mające naprawdę sporo wspólnego ze sportem. Wielu zawodników już nabyło spore umiejętności; oczywiście jak na amatorów.

Na pewno jednak poziom jest o wiele wyższy w porównaniu do tego, co miało miejsce na samym początku. Za nami już dziesięć eventów. Niedługo Fame MMA zorganizuje jedenaste wydarzenie z tego cyklu. W walce wieczoru zobaczymy dwóch sportowców. Będą to zaś Borys Mańkowski i Norman Parke. Co ciekawe, ta dwójka zawodników już ze sobą rywalizowała na gali KSW… Cały czas Fame MMA bazuje na freak fightach, ale włodarze starają się uzyskać odpowiedni balans. Zainteresowania kolejnymi edycjami zaś w ogóle nie brakuje. A liczby generowane przez Fame MMA robią naprawdę spore wrażenie.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Kto stoi w głównej mierze za tym projektem? Są to Michał „Boxdel” Baron, Wojciech Gola, Rafał Pasternak oraz Krzysztof Rozpara. Warto zauważyć, że włodarze nie spoczywają na laurach. Cały czas udoskonalają swój produkt. Nic zatem dziwnego, że Fame MMA ma tak dużo usatysfakcjonowanych fanów.

Jakie zakłady bukmacherskie są dostępne na Fame MMA?

Co można typować? Zakładów na Fame MMA nie brakuje. Warto jednak na samym początku wspomnieć o pewnej kwestii. Mianowicie dawniej zakłady na Fame MMA były dostępne tylko i wyłącznie na stronie bukmachera LV BET. Po pewnym okresie ta współpraca się zakończyła. Teraz sponsorem gali Fame MMA jest Betclic. Jeśli zatem masz zamiar obstawić np. wynik walki Borys Mańkowski vs Norman Parke (lub innych), to musisz zarejestrować się na stronie internetowej tego bukmachera pod adresem www.Betclic.pl. Co możesz dzięki temu zyskać? Ogólnie wyboru pod względem oferty nie brakuje. Nie ma problemu, by typować wydarzenia podstawowe oraz szereg dodatkowych. I to nie tylko prematch, ale także live.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie zaś zakłady są szczególnie popularne i co oferują popularni bukmacherzy internetowi? Nie ma żadnych barier, by obstawić, kto wygra konkretny pojedynek. Możesz postawić także na to, kiedy on się zakończy. Do typowania są zakłady, że walka np. potrwa tylko jedną minutę albo jedną rundę. Co jeszcze zostało przygotowane przez Betclic na Fame MMA? W ofercie są zakłady dotyczące tego, czy będzie nokaut  czy walka zakończy się werdyktem sędziowskim. Osoby zainteresowane tym zagadnieniem powinny być zatem zadowolone, bo oferta jest bogata.

Jak ocenić potencjał danego zawodnika?

Na czym natomiast skupić się, by mieć spore szanse na wygranie na konkretnym zakładzie? Sprawa ogólnie nie jest prosta. W końcu przede wszystkim mówimy tutaj o freak fighterach. Większość osób z Fame MMA ma bardzo krótki staż treningowy. Chcesz obstawiać konkretne wydarzenie? W takim razie należy sprawdzić, kto ma większy staż. Im większe tło sportowe, tym lepiej. Choćby pod kątem samej wydolności. Kondycja w starciu dwóch amatorów może być decydująca. Na pewno warto zapoznać się z dokładnymi warunkami konkretnej walki. Z jednej strony nazwa federacji brzmi: Fame MMA. Warto jednak zauważyć, że włodarze dość swobodnie podchodzą do organizowanych wydarzeń. Na Fame MMA 10 w main evencie była walka pięściarska. Teraz Borys Mańkowski i Norman Parke będą się ze sobą bić w małych rękawicach (ale w formule bokserskiej) przez 15 minut (bez żadnej przerwy). Jeśli będziesz znał dokładne warunki danego pojedynku, to będzie Ci o wiele łatwiej ocenić potencjał zawodników.

Bukmacher sts bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Co jeszcze się liczy? Waga. Należy dowiedzieć się, jaki jest dokładnie limit. Im np. ktoś ma więcej do zbijania (ze swojej naturalnej wagi), tym gorzej. Zasada jest prosta. Najlepiej w oktagonie spisują się zawodnicy, którzy nie muszą ani specjalnie tyć do walki, ani zbijać kilogramów. Warto zwracać uwagę także na sylwetkę. Nie trzeba być wielkim ekspertem, by szybko ocenić, czy dana osoba regularnie trenuje… Tak naprawdę są to podstawowe kwestie, które warto uwzględnić jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Czy warto obstawiać walki Fame MMA za duże stawki?

Na pewno walki Fame MMA są bardzo popularne. Włodarze mogą pochwali się tym, że już kilka razy pobili rekord PPV. A na kolejnych galach może być podobnie. Jeśli chodzi o Betclic, to możesz typować wiele zakładów. Uważamy jednak, że nie ma sensu grać ich za stosunkowo duże pieniądze mimo, że obstawianie Fame MMA może przynieść graczom nie małe pieniądze. W wielu przypadkach trudno jest wytypować to, kto ostatecznie okaże się lepszy… Nie da się ukryć, że czasami walki Fame MMA to loteria. Przestrzegamy zatem przed typowaniem tych pojedynków za stosunkowo spore sumy.

0 / 5. Ocen: 0