W 2020 roku każda firma bukmacherska, która chce osiągnąć sukces na rynku zakładów, musi inwestować w szereg innowacyjnych rozwiązań, które przyciągną użytkowników. W chwili obecnej nie wystarczy już szeroka lista oferowanych dyscyplin czy wysokie kursy. Bukmacherzy muszą także oferować komplementarną ofertę w internecie oraz pozwalać na realizowanie depozytów z wykorzystaniem różnorodnych kanałów płatności. Chcesz opłacić konto u bukmachera, jednak nie wiesz, która metoda płatności będzie najlepsza? Ten artykuł jest dla Ciebie! 

płatności na konto bukmachera
Jak wpłacić pieniądze do bukmachera?

Przelewy bankowe pomału odchodzą do lamusa 

Przelewy bankowe jeszcze kilkanaście lat temu były uważane za jedną z najpopularniejszych form płatności. W tej chwili jest zupełnie inaczej. Oczywiście są pojedyncze osoby, które decydują się na wybranie tej formy płatności, jednak jest to zdecydowana mniejszość. Podstawową wadą przelewów bankowych jest fakt, iż na ich realizację trzeba czasami czekać naprawdę długo. Jeżeli ktoś chce grać natychmiast, to wizja czekania kilkunastu godzin na doładowanie konta bukmacherskiego z pewnością mu się nie spodoba.

Przelewy bankowe mają także inną poważną wadę. Chodzi tutaj o to, iż nie zapewniają anonimowości. Bank ma pełny wgląd we wszystkie zrealizowane przez nas transakcje. Takie przelewy często wiążą się także z dużymi kosztami – np. wtedy, gdy dokonujemy przelewu z konta zagranicznego. 

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Portfele elektroniczne – innowacyjna metoda płatności, która zdobywa uznanie

Z roku na rok coraz więcej polskich graczy decyduje się na wybór portfela elektronicznego. Nie ma w tym nic dziwnego. W porównaniu z innymi metodami płatności, wystarczy tylko raz założyć konto, a później wpłacać pieniądze z wykorzystaniem identyfikatora podanego w trakcie procesu rejestracyjnego. Pieniądze na naszym koncie bukmacherskim pojawiają się po upływie maksymalnie kilkunastu sekund. 

Portfele elektroniczne są w stanie zagwarantować nam pełną anonimowość. Nikt inny nie dowie się o zrealizowanych przez nas transakcjach. Osoba posiadająca taki portfel elektroniczny ma oczywiście pełen wgląd we wszystkie zrealizowane przez siebie transakcje. Portfele elektroniczne są jednak często objęte limitami. Chodzi o minimalne oraz maksymalne kwoty wpłat. W przypadku, gdy będziemy chcieli wpłacić stosunkowo niską kwotę na swoje konto, może okazać się, iż będzie to niemożliwe i będziemy musieli wybrać inną z oferowanych przez danego bukmachera metod płatności.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ogromną zaleta płatności z wykorzystaniem portfela elektronicznego jest fakt, iż z reguły Polscy bukmacherzy od takich transakcji nie pobierają żadnych prowizji. Bardzo małe prowizje mogą być pobierane przez operatorów tych portfeli, jednak w zdecydowanej większości przypadków nie są to duże sumy oraz nie wszędzie one obowiązują. Wśród najpopularniejszych portfeli elektronicznych wymienia się Skrill, PayPal, ecoPayz oraz Neteller. Skril i Neteller są oferowane przez polskie firmy bukmacherskie zdecydowanie najczęściej. 

Płatność kartą 

Płatność z wykorzystaniem karty kredytowej bądź debetowej cieszy się największą popularnością z kilku powodów. Jednym z głównych atutów tej metody płatności jest ogromna prostota – wystarczy podać kilka podstawowych danych, a pieniądze w niezwykle krótkim czasie trafiają na nasze konto bukmacherskie w STS czy Betfan. Wśród niezbędnych informacji, jakie należy podać w procesie płatności kartą debetową bądź kredytową znajdują się: imię i nazwisko posiadacza karty, numer karty, data ważności karty oraz kod CVC. Niezbędne jest także podanie kwoty, którą chcemy przelać na konto bukmacherskie.

0 / 5. Ocen: 0