Zagrałeś kupon w lokalu stacjonarnym? Zastanawiasz się teraz, jak można sprawdzić, czy udało Ci się coś wygrać? Jest tutaj kilka skutecznych sposobów. Dowiedz się o najpopularniejszych z nich.

jak sprawdzić kupon bukmacherski
Jak sprawdzać kupony zagrane w punktach stacjonarnych?

Dlaczego niektórzy preferują typowanie w punktach stacjonarnych?

Obecnie coraz więcej graczy wybiera firmy bukmacherskie online. To jednak nie oznacza, że punkty stacjonarne świecą pustkami. Wystarczy się do nich wybrać np. w czasie weekendu, by zobaczyć, że są one naprawdę cały czas bardzo popularne. Oczywiście, biorąc pod uwagę określonych typerów. W gronie osób, które wciąż wybierają firmy bukmacherskie stacjonarne są np. ludzie starsi. Takie osoby nie do końca dobrze czują się w czasie zakładania konta przez internet, czy grania poprzez aplikacje mobilne itp. Nie każdy musi się zaś dobrze odnajdować w tym nowoczesnym świecie. Szczególnie jeśli przez całe życie ktoś był przyzwyczajony do czegoś zupełnie innego.

Tacy gracze wybierają zatem punkty stacjonarne. Co jeszcze jest tutaj ważne? Są osoby, które decydują się na takie rozwiązanie, ponieważ mają relatywnie blisko. Nie czują zatem potrzeby zakładania konta w sieci. Nie da się ukryć, że obecnie punkty stacjonarne są bardzo nowoczesne. Np. w STS nie brakuje telewizorów itp. Można swobodnie przeglądać ofertę na nowoczesnych urządzeniach, grać oraz wygrywać. Do tego nie ma przeszkód, by oglądać typowane spotkania. Dla wielu osób punkty stacjonarne to miejsce… wspólnych spotkań ze znajomymi.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Kto bowiem powiedział, że w takich lokalizacjach można tylko grać? Dla wielu osób to szansa, by spotkać się z kolegami, wymienić się spostrzeżeniami na temat np. Ligi Mistrzów, czy porozmawiać na zagadnienia w ogóle z tym aspektem niezwiązane. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób chętnie odwiedza takie lokale – choć dla wielu typerów obstawianie gier karcianych jak Betgames czy TVbet wygodniej będzie przez internet. Pewnie punkty stacjonarne będą z roku na rok coraz mniej popularne. Na pewno jednak cały czas będzie grupa osób, które właśnie tam przede wszystkim będą typować…

Jak zweryfikować, czy udało się wygrać?

Minimum od czasu do czasu odwiedzasz punkty stacjonarne? Po drodze z pracy mijasz takie właśnie lokale? A może nie chcesz zakładać konta w bukmacherze internetowym? Powody są rozmaite. Grasz w punktach tego typu? Zastanawiasz się, jakie są sposoby, by sprawdzić, czy udało się wygrać? Opcji na pewno nie brakuje. Dawniej wyniki były weryfikowane na telegazecie. Kilkanaście lat temu dostęp do internetu nie był bowiem tak powszechny, jak ma to miejsce teraz. Nie każdy posiadał komputer… Nie wspominając już o internecie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Teraz cały czas są osoby (przeważnie starsze), które sprawdzają wyniki właśnie na telegazecie. Nie da się zaś ukryć, że to szybki i darmowy sposób. Wystarczy tylko zweryfikować, gdzie konkretnie jest dostęp do takich informacji. Pomocny w tym będzie spis treści. Potem możesz sprawdzić, jak potoczyły się losy np. wyselekcjonowanych przez Ciebie drużyn piłkarskich. Oczywiście, obecnie większość osób sprawdza rezultaty na stronach internetowych. Bardzo dobrym wyborem jest m.in. https://www.flashscore.net.pl/.

Kupony można także sprawdzać na stronach internetowych bukmacherów

Okazuje się, że niekiedy pomocne na tej płaszczyźnie są strony internetowe buków online. Z różnych względów nie spieszy Ci się do tego, by założyć konto? A może je masz, ale akurat przy okazji obstawiłeś coś w lokalu stacjonarnym? Możesz szybko sprawdzić stan kuponu na stronach internetowych konkretnych firm bukmacherskich. Zagrałeś coś w STS? W takiej sytuacji powinieneś mieć numer kuponu. Wystarczy go wpisać, by zobaczyć, jak zagrały Twoje ekipy.

betgames gry karciane bonus
Legalny gry karciane w zakładach STS z bonusem

Potrzeba zatem jedynie kilku chwil, by wszystkiego się dowiedzieć. Będziesz miał świadomość, które spotkania już się zakończyły, a które jeszcze są przed Tobą. To cenne newsy. Dzięki temu od razu będziesz wiedział, czy w najbliższym czasie czeka Cię wizyta w lokalu (w celu odebrania zasłużonej wygranej).

Weryfikacja w punkcie stacjonarnym to często najlepsza opcja

Jak jeszcze można sprawdzić, czy udało nam się wygrać? Dobrym sposobem jest najzwyczajniej w świecie zweryfikowanie tego… w punkcie stacjonarnym. Na szczęście nie musi to być koniecznie ten sam lokal. Ważne, by była to określona firma bukmacherska. Jeśli zatem postawisz coś w Krakowie, w STS, to możesz ten aspekt sprawdzić w innym punkcie stacjonarnym tego buka – m.in. w Warszawie itp. Nie ma z tym żadnego problemu. Tak samo jest z wypłatą ewentualnej wygranej. Chcesz szybko zweryfikować, czy Twoje przypuszczenia odnośnie meczów piłkarskich itd. okazały się słuszne? Masz zamiar zaoszczędzić czas? W takim razie zabierz kupon ze sobą do punktu stacjonarnego. Tam od razu załatwisz tę sprawę.

Jeśli wygrasz, to nie będziesz już musiał drugi raz udawać się do danej lokalizacji. Warto w tym aspekcie zwrócić uwagę na jeszcze jeden czynnik. Mianowicie dobrze jest sprawdzić wyniki w kilku miejscach. Wszak np. na stronie internetowej może być jakiś błąd itp. Najlepiej zatem weryfikować wyniki na kilka sposobów. Tak, by mieć pewność, że np. kupon na 100% jest przegrany. Szczególne znaczenie ma to w przypadku dość niszowych rynków oferowanych przez firmy bukmacherskie.

0 / 5. Ocen: 0