Według rozmaitych statystyk, zakłady bukmacherskie stale zyskują na popularności. Choćby z tego względu, że typerzy mogą decydować się na różne dyscypliny sportowe. Oferta w firmach bukmacherskich jest naprawdę bogata. Obecnie wielu graczy przegląda przede wszystkim dostępne sporty zimowe. Co oferują w tym temacie zaś najlepsze buki w Polsce?

obstawianie sportów zimowych
Jakie sporty zimowe można obstawiać u bukmacherów?

Skoki narciarskie

Skoki narciarskie, za sprawą Adama Małysza, stały się jedną z najbardziej popularnych dyscyplin w kraju. W okresie zimowym tylko piłka nożna cieszy się większym zainteresowaniem. Mówi się nawet, że typowa polska rodzina w niedzielę idzie do kościoła, je na obiad rosół z makaronem, schabowego, a potem wszyscy oglądają konkurs skoków narciarskich… Od momentu panowania Adama Małysza minęło już dobrych kilkanaście lat. Mistrz z Wisły doczekał się jednak godnych następców. W tym momencie najbardziej utytułowanymi skoczkami narciarskimi (cały czas skaczącymi) są Kamil Stoch, Dawid Kubacki oraz Piotr Żyła.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Popularność skoków narciarskich nie umknęła uwadze biorąc pod uwagę zakłady bukmacherskie w Polsce. Bukmacherzy oferują zatem rozmaite zakłady związane z tą zimową dyscypliną sportową. Co można obstawiać? To np. zakłady krótkoterminowe. Dotyczą one treningów, kwalifikacji, właściwego konkursu itp. Można również typować zakłady długoterminowe. Z czym są one związane? Nie brakuje graczy, którzy starają się przewidzieć, kto okaże się najlepszy w trakcie całego Pucharu Świata. Coraz więcej osób stawia także zakłady na Puchar Narodów. W tej klasyfikacji są liczone punkty każdego zawodnika danej kadry. Na samym końcu wygrywa natomiast reprezentacja, której członkowie zgromadzili najwięcej oczek.

Biathlon

Sporo osób uważa, że ta dyscyplina jest zdecydowanie bardziej widowiskowa w porównaniu ze skokami narciarskimi. Mniejsza popularność wynika z prostego faktu. Po prostu Polacy nie odnoszą w tym sporcie tak spektakularnych sukcesów. Poza tym biathlon nie jest transmitowany przez TVP. Nie brakuje jednak sympatyków tej interesującej dyscypliny. Co można tutaj grać? Profesjonalne firmy bukmacherskie jak STS czy Betfan oferują różnego rodzaju zakłady.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Można zatem obstawiać choćby zwycięzców zawodów, typy h2h itd. Trzeba dodać, że biathlon jest zaś bardzo urozmaicony. W ramach tej dyscypliny wyróżniamy różne zawody. To np. sprint, bieg pościgowy, bieg ze startu wspólnego. Czasami rozgrywane są również zawody drużynowe.

Co jeszcze można grać u bukmachera?

Za czasów Justyny Kowalczyk bardzo popularne były biegi narciarskie. Nie brakowało graczy, którzy namiętnie obstawiali sporty zimowe i czy sportsmenka z Małopolski okaże się lepsza od koalicji skandynawskiej. Nasza mistrzyni przeszła na emeryturę, lecz biegi narciarskie rzecz jasna znajdują się w ofercie Polskich bukmacherów online i to nawet bez podatku. Szczególnie, że wielu graczy na tyle zainteresowało się tą dyscypliną, że nadal ją obstawiają.

Co jeszcze może być typowane? To np. rozmaite zakłady związane z narciarstwem alpejskim, łyżwiarstwem… Do sportów zimowych można śmiało zaliczyć hokej na lodzie. W Polsce nie brakuje zaś fanów tej dyscypliny. Szczególnie biorąc pod uwagę NHL. To najlepsza liga hokeja na lodzie, która dodatkowo jest transmitowana przez TVP Sport.

0 / 5. Ocen: 0