Kaskada to loteria, która stanowi część usługi Lotto Totalizatora Sportowego – spółki należącej do skarbu państwa, specjalizującej się w hazardzie oraz właśnie grach losowych. Jest częścią nietypową, bo jako jedna z nielicznych nie pozwala na typowanie własnych liczb.

kaskada zasady gry
Kaskada jak grać żeby wygrywać? Zasady gry.

Kaskada – zasady i podstawowe informacje

Kaskada jest loterią w pełnym tego słowa znaczeniu, co oznacza, że kupujemy w niej już gotowe losy, z których każdy jest unikatowy. Z góry wiadomo, ile losów jest wygrywających, co pozwala graczom łatwo określić własne szanse. Jeden los kosztuje 2 złote i zawiera w sobie dwa losowe, 12-elementowe zestawy liczb. Wygrana następuje wtedy, gdy w którymś z zestawów posiada się 8, 9, 10, 11 lub 12 z liczb wyłonionych w drodze losowania. Gdyby wszystkie losy na losowanie zostały sprzedane, wygrane i ich stopnie przedstawiałyby się następująco:

 1. 12 trafień na 12 – opcja najlepsza, obecna wyłącznie na jednym losie. Jedna osoba wygrywa 250 tysięcy złotych.
 2. 11 trafień na 12 – opcja, która jest obecna na 144 losach. Tyle osób może wygrać 1000 złotych.
 3. 10 trafień na 12 – opcja, którą znaleźć można na 4356 losach. Dokładnie taka liczba graczy może wygrać 25 złotych.
 4. 9 trafień na 12 – opcja występująca w obrębie 48 400 losów. Tyle osób może wygrać 8 złotych.
 5. 8 trafień na 12 – opcja, którą znajdziemy na 245 025 losach. Gwarantuje ona wygraną rzędu 2 złotych

Oczywiście w puli wszystkich losów znalazło się też miejsce na losy niezapewniające wygranej.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Kaskada – przegląd najważniejszych faktów na jej temat

 • Losowania w Kaskadzie odbywają się każdego dnia w dwóch godzinach – o 14:00 oraz o 21:50.
 • Wszystkie losowania są transmitowane na oficjalnej stronie loterii i Facebooku, a to wieczorne również na antenie telewizji (TVP 3).
 • Losy sprzedawane są nie tylko w punktach Lotto, ale też w obrębie aplikacji oraz oficjalnej strony internetowej Totalizatora Sportowego.
 • W kaskadzie nie typujemy absolutnie nic, a zaledwie kupujemy los. Nic nie stoi na przeszkodzie, by kupić ich kilka i zwiększyć swoje szanse na ewentualną wygraną.
 • Super Szansa jest opcją, na którą możemy się zdecydować w przypadku Kaskady.
 • Nie tylko strona internetowa, Facebook oraz TVP 3 dają dostęp do informacji na temat loterii. Wyniki Lotto i wyniki Kaskada znaleźć można również na innych stronach internetowych, niepowiązanych z loterią ani Totalizatorem.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
 • Istnieje możliwość zakupu losów na więcej losowań od razu, na przyszłość. Możemy wziąć udział w dowolnym z 6 nadchodzących losowań. Użytkownicy aplikacji mobilnej oraz strony mogą z kolei sięgnąć po subskrypcję, która do odwołania będzie im kupować losy na kolejne losowania.
 • Jedynym dowodem na naszą ewentualną wygraną jest kupon – w formie online zapisuje się on na koncie użytkownika i jest dostępny do jego wglądu o każdej porze dnia i nocy. Grając stacjonarnie trzeba jednak pamiętać o zachowaniu jego papierowej wersji – zgubienie jej jest równoznaczne ze stratą pieniędzy, które dzięki niemu moglibyśmy wygrać.
 • Wygrane możemy wypłacać w punktach i oddziałach Totalizatora – ta druga opcja jest konieczna w przypadku tych opodatkowanych (powyżej 2280 zł).

0 / 5. Ocen: 0