Jeszcze nie tak dawno bo kilka lat temu chęć zagrania w LOTTO wiązała się z koniecznością wizyty w najbliższej kolekturze oraz zakupem kuponu, losu lub zdrapki metodą tradycyjną, stacjonarną. Bowiem dla większości niewyobrażalne było, aby za zakłady płacić inną metodą niż przygotowaną gotówką, lub kartą, co istotne płatność kartą za granie w LOTTO została również wprowadzona zaledwie parę lat temu. Jednakże wraz z postępem technologicznym i rozwojem internetu Totalizator sportowy wprowadził na rynek możliwość gry w sieci. W poniższym artykule dowiesz się między innymi jak grać w LOTTO online!

lotto online jak grać
Lotto online – jak grać w Lotto przez internet?

Gra w LOTTO przez internet – pierwsze kroki

Przede wszystkim należy podkreślić, iż aby zagrać w LOTTO online wymaga się realizacji kilku kroków:

 1. W pierwszym etapie należy zarejestrować się na stronie internetowej „gry.lotto.pl”, klikając na przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu (Zarejestruj się).
 2. Następnie nowy użytkownik musi podać swoje dane, które posłużą do logowania: e- mail, potwierdzenie e- mail, oraz hasło, które zaleca się by było mocne! Co istotne, hasło musi zawierać od 8 do 20 znaków, musi posiadać co najmniej jedną cyfrę, oraz wielką i małą literę.
 3. Podczas rejestracji należy utworzyć specjalny PIN sześciocyfrowy, warto mieć to na uwadze, bowiem jest on potrzebny podczas potwierdzania ważnych zmian w koncie gracza!

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Podawanie danych przez internet

Wśród danych które wymaga Totalizator sportowy znajdują się: imię i nazwisko, numer telefonu, adres zamieszkania, pesel oraz numer dowodu osobistego oraz numer aktualnego konta bankowego. Należy podkreślić, iż wszystkie dane są bardzo istotne, bowiem służą do weryfikacji tożsamości oraz przelewania ewentualnych wygranych w LOTTO

Bezpieczna gra w LOTTO

Powinieneś wiedzieć, iż nowy użytkownik otrzymuje możliwość, aby ustawić specjalne limity kwotowe oraz czasowe, jest to dobre rozwiązanie, bowiem dzięki temu może on kontrolować wydawane środki oraz liczbę godzin przeznaczanych na grę. Takie zastosowanie powoduje, iż gra w LOTTO staje się dużo bardziej bezpieczna, a tym samym zmniejsza się ryzyko wejścia w nałóg!

polski bukmacher betfan opinie
Legalny Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Dokończenie rejestracji oraz gra w LOTTO po weryfikacji dowodu osobistego

Ostatnim bardzo istotnym krokiem jest wybranie nazwy użytkownika oraz zapoznanie się z wszelkimi oświadczeniami i ich akceptacja, po kliknięciu w link który otrzymasz w e- mailu Twoje konto zostanie aktywowane. Należy jednak pamiętać, iż aby potwierdzić swoją tożsamość każdy gracz jest zobowiązany do wykonania zdjęcia swojego dowodu osobistego. Zaleca się, aby zdjęcie było jak najbardziej widoczne, bowiem prawidłowa weryfikacja oznacza automatyczną aktywację konta. Istnieje również możliwość weryfikacji w punktach stacjonarnych LOTTO, między innymi w Warszawie, Krakowie, Katowicach oraz wielu innych miastach.

LOTTO przez internet – płatności

Gdy weryfikacja przebiegnie prawidłowo i zalogujesz się na swoje konto Lotto online, jako nowy gracz jesteś zobowiązany do zasilenia tzw. „portfela”, obecnie można tego dokonać używając karty płatniczej, stosując szybki przelew lub za pomocą BLIK- a. Co ważne, minimalna kwota jaką należy wpłacić to 10 złotych i jest to wartość niezmienna! Wraz z wpłynięciem kwoty do „portfelu” gracz może zacząć korzystać z wszystkich możliwości.

LOTTO online – jak grać?

Gdy konto zostanie zasilone, możesz rozpocząć grę, na stronie gier masz możliwość wybrania interesujących Cię gier, do wyboru masz :

 • metodę własną, czyli wpisanie swojego zestawu liczb
 • oraz metodę na chybił- trafił, czyli liczby wybierane przez system
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Od pewnego czasu Totalizator sportowy oferuje również możliwość tzw. „gry z plusem”, której koszt wynosi o złotówkę więcej, powinieneś wiedzieć, że możesz także wskazać liczbę losowań. Po wybraniu ilości zakładów oraz metody gry należy potwierdzić zakład oraz opłacić go, totalizator sportowy zweryfikuje czy znajdujesz się na terenie kraju, a następnie otrzymasz potwierdzenie zawarcia zakładu! Pamiętaj, iż owe potwierdzenie możesz zapisać, wydrukować oraz przesłać na e- maila. 

LOTTO przez internet – w co można grać?

Czy wiesz, że przez internet w LOTTO możesz zagrać w najpopularniejsze gry takie jak:

 1. LOTTO– w grze należy wybrać 6 z 49 liczb, losowania odbywają się w każdy wtorek, czwartek oraz sobotę
 2. Eurojackpot– gra, w której można wygrać ogromne pieniądze, losowanie odbywa się w każdy piątek, gra polega na wybraniu 5 liczb z 50 a następnie 2 z 10.
 3. Szybkie 600– gra, która odbywa się co 4 minuty, trzeba w niej wybrać 6 liczb z 32.
 4. Keno– również losowania odbywają się co 4 minuty, należy wytypować od 1 do 10 liczb z przedziału do 1 do 70.
 5. Ekstra Pensja- losowanie odbywa się każdego dnia, gracze muszą wytypować 5 liczb z 35 oraz 1 z 4.
 6. Mini LOTTO– gra odbywa się każdego dnia, a wybrać należy 5 liczb z 42.
 7. Multi Multi Plus– losowanie odbywa się dwa razy dziennie, gracz musi wybrać od 1 do 10 liczb z zestawu w przedziale od 1 do 80.
 8. Kaskadakaskada jest również losowana codziennie, w tej grze liczby poznaje się dopiero po uiszczeniu opłaty.

Gra w LOTTO przez internet – systemy

Grając przez internet można również postawić na grę systemem, a tym samym wskazać więcej liczb, nawet do 12 z danego zbioru liczb. Jest to doskonałe rozwiązanie, bowiem dzięki temu można zdecydowanie zwiększyć szansę na wygraną, warto dodać, iż wszelkie prawidłowe trafienia są nagradzane specjalną premią w wysokości wielokrotności wygranej! Gra systemem może być także stosowana w Mini LOTTO, w tym przypadku również można wybrać nawet do 12 liczb.

Wygrana w LOTTO online – jak odebrać pieniądze?

Pamiętaj, że w przypadku każdej wygranej otrzymasz specjalne powiadomienie, a sama informacja o wygranej zostanie również zapisana w w całej historii transakcji w Twoim koncie! Jeśli wygrana kwota nie przekracza 2280 złotych jest ona w sposób automatyczny zapisywana na koncie, a Ty jako użytkownik możesz ją wpłacić na rachunek bankowy lub korzystać z niej grając w inne gry. W przypadku wyższych wygranych po po odbiór należy zgłosić się do 1 z 17 oddziałów Totalizatora Sportowego, co istotne w tej sytuacji wygrana zostaje wpłacona bezpośrednio na rachunek bankowy!

0 / 5. Ocen: 0