Piłka nożna stanowi jedną z podstawowych części oferty bukmachera STS – firmy, która w naszym kraju działa już od 1997 roku, stale przyciągając do siebie nowych klientów. Jeżeli i my jesteśmy jednymi z tych „przyciągniętych” i zastanawiamy się, jak rozpocząć obstawianie u tego bukmachera, ale też na co zwracać uwagę w jego trakcie, powinniśmy dowiedzieć się tego zawczasu, by obstawiać skutecznie i z profitem. Pomoże w tym nasz poradnik, w którym wyjaśnimy wszystkie podstawy typowania meczów w STS.

obstawianie piłki nożnej w sts
Jak obstawać mecze piłki nożnej w zakładach STS?

Jak zacząć obstawiać piłkę nożną w STS?

  1. Rejestrujemy własne konto w serwisie internetowym STS na stronie www.sts.pl – zadbajmy o to, by odhaczyć opcję chęci otrzymania bonusu powitalnego, a także podać specjalny kod promocyjny BETONLINE, dostępny w dziale z bonusami poniżej.
  2. Dokonujemy pierwszej wpłaty – aby w pełni wykorzystać bonus powitalny, dobrze byłoby wpłacić co najmniej 1200 złotych.
  3. Odnajdujemy wybrane przez nas spotkanie.
  4. Obstawiamy, wybierając odpowiednią opcję – te zostały zaprezentowane w postaci przycisków. Możemy też poczekać na spotkanie i obstawiać na żywo.

Jeżeli chodzi o mniej techniczną stronę obstawiania piłki nożnej u bukmachera STS, należy zwrócić uwagę między innymi na:

  • wybranie tylko jednych rozgrywek – nie sposób być ekspertem w każdej lidze i w przypadku każdych rozgrywek; dlatego właśnie należy wybrać tylko jedną ligę czy rozgrywki i to właśnie na nich skupić swoje działania;
  • dokładną analizę drużyn – wiedza to podstawa sukcesu w bukmacherce – dlatego też zanim zaczniemy typować mecze piłki nożnej, dowiedzmy się, czy warto. Sprawdźmy formę drużyn, ich historię spotkań, obejrzyjmy je, jeśli jest taka potrzeba. Bądźmy świadomymi typerami!
  • optymalne wykorzystanie środków finansowych – nie warto stawiać pełnego budżetu na jedno spotkanie, ani też inwestować w kupony akumulacyjne – przynajmniej na samym początku; pamiętajmy, że pierwsza wpłata ma zazwyczaj służyć nauce i z takim właśnie przeznaczeniem nią dysponujmy; czasem lepiej jest wyszukiwać valuebety (patrz: niżej), aniżeli stawiać mnóstwo pieniędzy na pewniaki z niskimi kursami;
  • poszukiwanie „valuebetów” – valuebety to takie zdarzenia, w których bukmacher ulokował bardzo wysoki kurs; to zatem opcje postawienia na drużynę, która według buka ma niewielkie szanse na wygraną – bukmacherzy online nie zawsze muszą mieć rację i jeśli nasza logika i analiza każe nam sądzić inaczej, możemy zaryzykować. Wygrana będzie wysoka, nawet przy stosunkowo niskiej stawce.
Bukmacher sts bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Bonusy w STS – który wykorzystać w korelacji z ofertą piłki nożnej?

STS daje dostęp do kilku bonusów, z których warto skorzystać obstawiając u niego piłkę nożną. Tym absolutnie podstawowym jest bonus powitalny – chęć jego otrzymania wyrażamy już w czasie rejestracji, przy czym sam bonus zależy od naszej pierwszej wpłaty. Jest on jej podwojeniem. Za jego pośrednictwem możemy pozyskać nawet 1200 zł w środkach bonusowych (przy dokładnie takiej wpłacie). Środki bonusowe podlegają konieczności obrotu – aby więc trafiły na nasze konto główne (i były tym samym możliwe do wypłacenia), musimy obrócić nimi trzykrotnie.

Rejestrując się w obrębie serwisu STS warto podać kod BETONLINE w polu przeznaczonym właśnie na kody promocyjne. Dzięki temu na nasze konto trafi dokładnie 29 złotych w środkach bonusowych – niezobowiązujące, bez potrzeby dokonywania wpłaty. Promocje w obrębie STS pojawiają się regularnie i warto w taki sam sposób je śledzić – często na przykład mamy możliwość skorzystania z bezpiecznego zakładu czy też obstawiania piłki nożnej po bardziej korzystnych kursach.

Obstawianie meczów piłki nożnej w STS

Oferta firmy STS związana z piłką nożną jest bardzo rozbudowana i kompleksowa. Jako fani tego sportu nie mamy na co narzekać – opcji mamy sporo, a w optymalizacji naszego budżetu pomoże nie tylko typowanie za właściwe stawki, ale i wiele bonusów, dla nowych i stałych klientów. Pamiętajmy jednak, że bukmacherka jest na tyle skomplikowana, że aby ją opanować i wygrywać musimy poświęcić nieco czasu. Nie zniechęcajmy się więc na początku, a podejmujmy coraz bardziej świadome decyzje – wtedy obstawianie będzie coraz bardziej satysfakcjonujące, ale i rentowne.

1 / 5. Ocen: 1