Jaki bukmacher jest najlepszy w Polsce? Pytań tego typu pojawia się co chwilę całe mnóstwo. Czy istnieje na nie jedna uniwersalna odpowiedź? Absolutnie nie. Mając jednak na uwadze kilka kluczowych kryteriów, możemy stworzyć subiektywny ranking polskich firm bukmacherskich. Jesteście ciekawi, kto zostanie jego liderem? No to rzućcie do poniższego tekstu.

ranking polskich firm bukmacherskich
Ranking polskich firm bukmacherskich – Gdzie najlepiej typować?

Ranking polskich firm bukmacherskich – Kryterium oceny

Polski rynek zakładów wzajemnych jest wbrew pozorom niezwykle wymagający. Dzieje się tak głównie za sprawą klientów, którzy oczekują od firm bukmacherskich, że te będą co chwile zasypywać ich ciekawymi promocjami, a także zachęcać kursami, których próżno szukać u konkurencji.

W niniejszym tekście postanowiliśmy więc skupić się na tych aspektach, które naszym skromnym zdaniem są z perspektywy gracza najważniejsze. Mowa tu między innymi o:

  • kursach 
  • promocjach oraz bonusach
  • mnogości zakładów
  • dostępności transmisji 
  • obsłudze klienta

Ocena ofert kilkunastu czołowych bukmacherów właśnie pod kątem pięciu wymienionych warunków pozwoliła nam stworzyć prestiżowy ranking najlepszych w Polsce bukmacherów online. Jest w nim zapewne kilka zaskoczeń, lecz jak już wspomnieliśmy na wstępie, powstał on na podstawie naszych subiektywnych opinii.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

5. Betfan

Ponad 300 różnych zakładów na jedno spotkanie? Taką średnią może pochwalić się Betfan w odniesieniu do tych najbardziej popularnych wydarzeń sportowych. To oczywiście jednak niejedyny jego atut. Na oddzielny akapit zasługują bowiem liczne akcje promocyjne, na jakie decyduje się ten bukmacher. 

Tą najbardziej popularną formą są oczywiście „boosty”. Ich głównym założeniem jest zwiększenie kursu na konkretny zakład. I tak np. w przypadku meczu Realu z Barceloną wartość zakładu na „obie strzelą” rośnie z 1.50 do 2.20. 

Betfan zbudował swoją silną pozycję na polskim rynku także za sprawą legendarnego betbuildera, a więc możliwości łączenia kilku zakładów w jeden. Warto zaznaczyć, że Betfan był jednym z pionierów tego typu opcji w naszym kraju. Czy zaskarbił sobie tym sympatię użytkowników? Znalezienie się w czołowej piątce najlepszych bukmacherów w Polsce mówi chyba samo za siebie, prawda?

polski bukmacher betfan opinie
Legalny Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

4. Fuksiarz

Używając terminu ściśle związanego z branżą, zawiązanie współpracy z Krzysztofem Stanowskim praktycznie od samego początku obecności na scenie bukmacherskiej dało Fuksiarzowi wielki handicap. Mówimy tu więc o podobnym casusie, co w przypadku opisywanego kilka linijek niżej Superbet-a.

Twierdzenie, że to właśnie jeden z założycieli Kanału Sportowego odpowiada za spory sukces tego bukmachera, jest jednak określeniem zdecydowanie na wyrost.

Bardzo interesujące promocje okresowe w Fuksiarz, atrakcyjne kursy i oferta zakładów na co najmniej takim poziomie co u liderów niniejszego zestawienia dają spore nadzieje na przyszłość. Kto wie, być może za kilka lat to Fuksiarz będzie prawdziwym wzorem dla debiutujących na rynku. Niczego oczywiście wykluczyć nie można.

nowy bukmacher fuksiarz
Atrakcyjne warunki promocje u bukmachera Fuksiarz

3. Superbet 

Liczne grono ambasadorów z całą pewnością ułatwiło Superbetowi debiut na polskim rynku bukmacherskim. Firmowanie swoją twarzą podmiotu o wątpliwej renomie byłoby jednak zupełnie nie  w stylu Jana Błachowicza czy też Jerzego Dudka. Domyślamy się więc, że odpowiednio wcześniej nastąpiła solidna weryfikacja wiarygodności i stabilności tego bukmachera z rumuńskimi korzeniami.

Czym Superbet zdobył tak liczną rzeszę wiernych fanów w stosunkowo krótkim czasie od pojawienia się na naszym podwórku? Na pewno główna w tym zasługa licznych promocji oraz bonusów. 

Szczególną uwagę chcielibyśmy zwrócić w tym miejscu na Super Przewagę oraz Super Szansę. To dość innowacyjne propozycje jak na polski rynek, stąd też ich olbrzymia popularność jest całkowicie zrozumiała.

superbet bonusy powitalne
Nowe bonusy powitalne w Superbet z kodem promocyjnym

2. STS

Miejsce na drugim stopniu podium naszego subiektywnego zestawienia zajmuje STS online. Ten fakt nie powinien wywołać jakiegoś wielkiego zaskoczenia wśród czytających, gdyż bukmacher STS za sprawą swojego olbrzymiego doświadczenia doskonale wie, jak trafiać w gusta potencjalnych klientów. JEst to najczęściej wybierana firma bukmacherska w Polsce, zaraz przed Fortuną i Forbet.

Wysoki bonus powitalny oraz bardzo konkurencyjne kursy to z całą pewnością dwa najistotniejsze aspekty, które sprawiają, że do STS-a napływają coraz to nowe rzesze użytkowników.

Dbanie o swój wizerunek w mediach, a także sponsorowanie czołowych polskich drużyn piłkarskich włącznie z reprezentacją narodową to kolejna bardzo dobra droga do budowania silnej marki i rozpoznawalności w Polsce oraz poza granicami naszego kraju.

Przypomnijmy bowiem, że STS jakiś czas temu zdecydował się na ekspansję zagraniczną. W kuluarach mówi się, że ten krok okazał się strzałem w dziesiątkę. Czy możemy więc domniemywać, że firma z siedzibą w Polsce może stać się niebawem europejskim hegemonem? Ależ oczywiście, że tak!

betgames gry karciane bonus
Legalny gry karciane w zakładach STS z bonusem

1. Fortuna

Szybkość rozwiązywania problemów oraz profesjonalizm konsultantów podczas wykonywania standardowych testów na potrzeby tego rankingu utwierdziły nas w przekonaniu, że obsługa klienta w Fortunie absolutnie nie ma sobie równych. Nawet eWinner czy STS nie jest tak sprawny jak właśnie Fortuna.

Dla gracza równie ważne, o ile nie ważniejsze są jednak kursy, a dokładniej ich wysokość. Tutaj także Fortuna ma powody do dumy. 

Podobnie zresztą gdy mowa o transmisjach na żywo z najciekawszych wydarzeń sportowych. Jest to szczególnie istotne dla graczy lubiących obstawiać na żywo. A tych przecież z roku na rok zdecydowanie przybywa.

No i na koniec coś, co bezapelacyjnie wyróżnia Fortunę na tle konkurencji. Mowa oczywiście o mediach społecznościowych. Ten ranking bukmacherów uwzględnia oczywiście także ten aspekt.

Umiejętność podążania za trendami oraz bardzo cięty i oryginalny humor są znakami rozpoznawczymi Fortuny w przestrzeni internetowej. Trafienie w gusta młodych klientów to jeden z kluczowych celów firm bukmacherskich w dzisiejszych czasach. Mamy nieodparte wrażenie, że akurat tej konkretnej firmie udało się to znakomicie.

5 / 5. Ocen: 5