Superbet to rumuński gigant jeżeli chodzi o zakłady bukmacherskie – założony w 2008 roku, w chwili obecnej posiada większość tamtejszego rynku z przeszło tysiącem placówek i zbliżoną do 4 tysięcy liczbą pracowników. Swoich sił próbuje również i w Polsce, działając w formie stacjonarnej i Internetowej. Swoją ekspansję na terytorium naszego kraju rozpoczął pod koniec 2017 roku. Czy jednak jest on bukmacherem legalnym, zwłaszcza po nowelizacji Ustawy Hazardowej właśnie z 2017 roku? Jaką ofertę przedstawia Polakom i na co możemy liczyć korzystając z jego usług?

superbet opinie 2022
Superbet opinie, bonus bez depozytu, oferta zakładów

Czy Superbet jest legalnym bukmacherem w Polsce?

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, Superbet działa na polskim rynku od końcówki 2017 roku. Dokładnie 29 września 2017 pozyskał licencję ze strony Ministra Rozwoju i Finansów, pozwalającą mu na działalność zarówno stacjonarną, jak i Internetową. Można więc z pełnym spokojem dokonywać u niego zakładów i traktować go jako w pełni legalnego. Pod tym wszystkim podpisuje się zresztą Jerzy Dudek, jeden z najbardziej rozpoznawalnych, choć już emerytowanych bramkarzy, który został twarzą tej marki właśnie na terytorium naszego kraju.

Oferta zakładów bukmachera Superbet

Jako że bukmacher Superbet jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie działalności na terytorium Polski, jego oferta w chwili obecnej pokrywa kilka podstawowych dyscyplin sportowych, w tym piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, hokej. Znaleźć w niej można również kilka mniej popularnych sportów, jak kręgle czy futsal. W ofercie bukmachera znajduje się większość najważniejszych lig z wszystkich dostępnych dyscyplin, a także wszystkie wydarzenia o charakterze sezonowym, w tym Mistrzostwa Świata i Europy z poszczególnych sportów.

Superbet oferuje unikalną funkcjonalność „Super Mecz”, w ramach której codziennie wybiera przedmeczowe zakłady bukmacherskie na najlepsze lub najciekawsze spotkania, a następnie przyznaje im znacznie lepsze kursy, niż te dostępne w standardowej ofercie. Zakłady oznaczone logo „Super Meczu” można łączyć z tymi standardowymi, ale i z innymi tego samego rodzaju – bukmacher w ten sposób zachęca do codziennych rozgrywek i po prostu lojalności wobec niego.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Superbet w swojej ofercie posiada również tak zwane sporty wirtualne, a zatem symulacje prawdziwych sportów przeprowadzane przez specjalny algorytm. Stanowić one mają szybszą i częściej rozgrywaną alternatywę dla klasycznych i rzeczywistych spotkań, mającą pozwalać na obstawianie między oczekiwaniem na kolejne spotkania w świecie rzeczywistym. Wśród dyscyplin dostępnych w ramach sportów wirtualnych znaleźć można żużel, wyścigi samochodowe, wyścigi chartów oraz wyścigi konne.

Firma bukmacherska Superbet daje również możliwość obstawiania meczów na żywo, to oczywiście żadna nowość, gdyż inni bukmacherzy internetowi mają dokładnie taką samą ofertę ale ilość zakładów jaką można obstawiać na żywo jest naprawdę imponująca. Bardzo cieszy możliwość przeglądania bardzo rozbudowanych statystyk każdej z drużyn toczących bój, a także – oprócz transmisji na żywo w formie wizualnej – przeglądania relacji tekstowej, podkreślającej wyłącznie warte uwagi i mające wpływ na nasze obstawianie wydarzenia z meczu (na przykład każdy strzał celny i niecelny w spotkaniach z dyscypliny piłki nożnej).

W każdej chwili mamy też dostęp do tabeli z różnymi danymi, a także do bardzo ciekawie wyglądających wykresów przedstawiających formę każdej z drużyn w ostatnich meczach. Jeżeli meczu w danym momencie nie jesteśmy w stanie oglądać, pasek przedstawiający obecność piłki (przechylający się na szalę którejś z drużyn) podpowie nam, z jaką sytuacją w chwili obecnej mamy do czynienia. W tym wszystkim bardzo cieszy niezwykle rozbudowana ilość zakładów, w obrębie której możemy obstawiać niemal wszystko. Korzystając z przykładu piłki nożnej możemy stworzyć zakład między innymi na to:

 • ile goli padnie – jest to zakład typu poniżej / powyżej, a jego wartość zależy od bukmachera;
 • kto strzeli kolejnego gola;
 • kto wygra pozostałą część meczu – tutaj kurs waha się w zależności od tego, jaki jest wynik na boisku oraz w jakiej fazie znajduje się to spotkanie;
 • jaki będzie dokładny wynik;
 • jaka będzie suma goli – tutaj do wyboru mamy wartość parzystą i nieparzystą.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Możemy także postawić na to, że obie drużyny strzelą po bramce, albo też jednej z drużyn uda się wyrównać (jeżeli przegrywa). Jak więc widać po tym, co powiedzieliśmy, opcji zakładów na żywo jest bardzo dużo i to nie tylko w użytej jako przykład piłce nożnej czy MMA, ale też w innych dostępnych jak tenis stołowy w ramach usługi LIVE spotkań.

Oferta bukmachera Superbet stale się poszerza, a sama w sobie jest w pełni zintegrowana na linii punkty stacjonarne – Internet. W związku z tym grać możemy tam, gdzie nam wygodnie, a wszystko przypisuje się i tak do naszego jednego samodzielnego konta.

Superbet bonusy bez depozytu i promocje bukmacherskie

Bardzo ważnym elementem oferty bukmachera Superbet są bonusy i promocje. Podstawowym, klasycznie, jest bonus powitalny, który podwaja nam całą pierwszą wpłatę do 300 złotych, drugą do 200 złotych, a trzecią do 100 złotych. W sumie możemy zatem dostać 600 złotych na nasze bonusowe konto. Wszystkie środki bonusowe musimy obrócić czterokrotnie na minimalnym kursie 1.80 na zakładach solo. Wszystko jasno podane i, oczywiście, dostępne wyłącznie dla w pełni zweryfikowanych użytkowników. Aby to więc skrócić, przedstawiamy schemat bonusu powitalnego:

 • rejestrujemy konto na stronie www.Superbet.pl
 • wpłacamy pierwszy depozyt o wartości minimum 20 złotych – bukmacher doda nam 100% jego wartości (do 300 zł) na konto bonusowe; przy najwyższej wpłacie na głównym będziemy mieli 300 złotych, na bonusowym – kolejne 300;
 • wpłacamy drugi depozyt (do 200 złotych) – jeżeli wpłacimy 200 złotych, na koncie głównym i bonusowym będziemy już mieli po 500 złotych;
 • wpłacamy trzeci depozyt (do 100 złotych) – jeśli wpłacimy 100 złotych, dokładnie tyle zostanie dodane na oba nasze salda;
 • czterokrotnie obracamy bonus na kursie minimalnym 1.80, po czym przenosimy go na konto główne – możemy go wypłacić, albo też po prostu obstawiać dalej.
Bukmacher sts bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Dodatkowo Superbet oferuje stałą promocję, w ramach której może zwiększyć naszą wygraną nawet o 150%. Wystarczy, że na jednym kuponie umiejscowimy 5 zdarzeń z minimalnym kursem 1.35 – za każde kolejne otrzymamy 5% bonusu do ostatecznej wygranej. Maksymalną wartość (wspomniane 150%) dostaniemy po dodaniu 35 kolejnych zdarzeń.

Kolejnym bonusem w ramach oferty tego bukmachera jest tak zwana Super Szansa, aktywująca się w momencie postawienia kuponu z 11 różnymi zdarzeniami (każde musi mieć kurs minimalny o wartości minimalnej 1.30). Jeżeli jedno z nich okaże się przegrane, nie dość, że nie stracimy postawionej kwoty to jeszcze otrzymamy 10% wygranej z pozostałych spotkań. Jest to więc swoisty zakład ubezpieczony.

W Superbet bonusy bez depozytu póki co nie są dostępne, ale po rejestracji otrzymamy freebet 34 PLN, który możemy wykorzystać na obstawianie pełnej oferty zakładów. Z kodem promocyjnym BETONLINE, gdyż bez tego kodu bonus nie dostanie dodany do konta.

Metody wpłaty i wypłaty w Superbet

Jako że Superbet jest bukmacherem w pełni legalnym, jedyną dostępną na jego łamach formą wypłaty środków jest ta na konto w banku. Narzuca ją polskie prawo (a konkretnie – wyżej już przez nas wspomniana Umowa Hazardowa), a my musimy pamiętać, że konto musi być nasze – imię i nazwisko podane podczas rejestracji muszą zgadzać się z danymi z konta bankowego. Jest to warunek konieczny do wypłaty zgromadzonych na koncie głównym środków. Takie wymogi są wszędzie, czy to STS, eWinner, Betfan czy Fortuna.

Zdecydowanie większą swobodę bukmacher Superbet daje nam przy wpłacaniu środków na swoje konto. Jedną ze stosunkowo nietypowych metod na to jest wpłata w punkcie stacjonarnym. Wizyta tam wcale nie musi oznaczać gry – za pośrednictwem punktu naziemnego zawsze możemy wpłacić gotówkę, którą posiadamy na swoje wirtualne konto, by zacząć ją stawiać dopiero po powrocie do domu. Co ważne, tego typu wpłata trafia na nasze konto od razu, a my w czasie jej dokonywania musimy mieć ze sobą swój dowód tożsamości.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Naturalnie rzecz biorąc Superbet daje również kilka możliwości dokonywania wpłaty online. Możemy przy tym skorzystać z tradycyjnego przelewu bankowego, choć w jego przypadku na pieniądze będziemy mogli czekać długimi godzinami. Znacznie lepiej skorzystać z płatności kartą (VISA i Mastercard), albo też z systemu płatności Tpay, które oferują natychmiastowy czas realizacji depozytu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma zaoferowała również możliwość korzystania z płatności wirtualnym portfelem Neteller oraz kartami przedpłaconymi paysafecard.

Aplikacja mobilna Superbet

Podobnie, jak każdy szanujący się bukmacher typu Betfan, eWinner czy STS, także Superbet oferuje dostęp do aplikacji mobilnej działającej w obrębie systemów Android oraz iOS. Aplikacja ta została zaprojektowana w świetny sposób i oferuje wszystko to, co główny serwis – z tym, że w wersji przystosowanej do niewielkich urządzeń. Pobrać ją można bezpłatnie ze strony www.Superbet.pl, a znaleźć w niej można między innymi:

 • rozległe statystyki – każdy mecz opatrzony jest statystykami, które znacznie pomagają w obstawianiu, ale też śledzeniu kolejnych spotkań na żywo;
 • powiadomienia push – o wyniku każdego spotkania, które obstawiamy albo którym po prostu się interesujemy jesteśmy powiadamiani na żywo poprzez powiadomienia push – dzięki nim nie przegapimy niczego i będziemy w stanie na bieżąco kontrolować sytuację na boisku, hali czy korcie;
 • dostęp do pełnej oferty – aplikacja mobilna daje dostęp do pełnej oferty bukmachera, w żaden sposób jej nie ograniczając – za jej pośrednictwem można uzyskać dostęp do każdej funkcjonalności, dokładnie tak, jak z poziomu komputera stacjonarnego;
 • możliwość dokonywania wpłat – jeżeli zabraknie nam środków na koncie, a chcemy dokonać zakładu, aplikacja daje nam możliwość szybkiego doładowania;
 • transmisje na żywo – obecność transmisji na żywo w aplikacji daje nam możliwość łatwiejszego i przyjemniejszego obstawiania spotkań na żywo – bez potrzeby przełączania się między kilkoma różnymi aplikacjami.

Superbet opinie graczy

Choć Superbet jest bukmacherem, który na polskim rynku istnieje od stosunkowo niedawna, posiada ogromne doświadczenie wyniesione z rynku rumuńskiego, na którym wprost króluje. To doświadczenie jest widoczne między innymi w atrakcyjnych bonusach zarówno dla nowych, jak i stałych graczy, a także w aplikacji mobilnej, wytyczającej nowy standard wśród tego typu udogodnień. Superbet jest więc bukmacherem, któremu warto dać szansę – zwłaszcza, że jego oferta jest bardzo konkurencyjna względem konkurencyjnych serwisów tematycznych. Obecnie z kodem BETONLINE gracze mogą otrzymać dodatkowo 34 PLN jako freebet, oczywiście po rejestracji na www.Superbet.pl.

W Superbet opinie, które często się przewijają wśród graczy właściwie doskonale podsumowują to co zostało już opisane. Bonusy, promocje, kursy, aplikacja mobilna – wszystko to jest doceniane i wychwalane. Opinie o Superbet nie są dla nas zaskoczeniem, to naprawdę porządny bukmacher, który na trudnym rynku legalnych zakładów bukmacherskich dzielnie rywalizuje z topowymi firmami jak STS czy Fortuna. Superbet opinie ma tez dobre ze wzgledu na wysokie limity dla zawodowych typerów, takich którzy już w innych firmach mają zablokowane zakłady, a tutaj wciąż mogą obstawiać na duże stawki.

0 / 5. Ocen: 0