Jaka firma bukmacherska jest polecana przez zawodowych typerów? Które podmioty z tej branży są doceniane przez Klientów? Jest to na pewno Bwin online. Czym cechuje się ta firma? Czy warto posiadać tam konto? Na co mogą liczyć nowi userzy?

totolotek online bonusy
Totolotek online – czy to bukmacher dla zawodowych typerów?

Dobra oferta powitalna dla zawodowych typerów w Bwin online

Dla użytkowników (zainteresowanych zarabianiem w podmiotach hazardowych) szczególnie ważne powinno być to, by zdecydować się na odpowiednie firmy. Takie, które są legalne. Bo jeśli chcesz zarabiać, to nie możesz tego robić niezgodnie z polskim prawem. W innym razie będziesz miał kłopoty. Twoje wygrane mogą być zaś pod lupą Urzędu Skarbowego itp. Na szczęście Bwin jest legalny. Ta firma bukmacherska podobnie jak inne typu Superbet czy eWinner i Betfan ma odpowiednie licencje. Oferuje ona nie dzisiaj zakłady wzajemne w Polsce. A jak zarejestrujesz się w tym podmiocie online, to otrzymasz świetny bonus. To 100% aż do 500 PLN. Co musisz zrobić? Założyć konto; to na sam początek. Potem wpłacić depozyt.

Jest to legalna firma bukmacherska, dlatego masz do wyboru rozmaite metody. Dzięki nim wpłacisz pierwszy depozyt i zgarniesz bonus. Maksymalna kwota to 500 PLN. Co jeszcze jest ważne? Posiadanie zweryfikowanego konta gracza. Musisz zatem potwierdzić swoją tożsamość. Nie musisz się jednak niczego obawiać. Są to standardowe działania często spotykane w branży bukmacherskiej. Takim firmom zależy, by nikt ich nie oszukiwał. Jak zatem założysz konto na prawdziwe dane, nie zawyżysz swojego wieku itd. to możesz spać spokojnie. Maksymalnie możesz zgarnąć 500 PLN. Z kolei minimalna stawka uprawniająca do takiego bonusu to 20 PLN. Wówczas, gdybyś tyle wpłacił, miałbyś na koncie łącznie 40 PLN itd.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Co jeszcze jest ważne obstawiając u bukmachera Bwin online czy eWinner? Musisz dokonać pierwszego depozytu w okresie nieprzekraczającym pół roku od momentu zarejestrowania konta. Zazwyczaj jednak nie ma z tym problemu. Jeśli już ktoś zakłada konto, to stosunkowo szybko dokonuje pierwszej wpłaty. Jakie są warunki obrotu? Kwota depozytu oraz bonusu muszą być obrócone minimum trzy razy. Jeśli zatem wpłaciłeś 200 PLN, to masz łącznie 400 PLN. W sumie trzeba zagrać za co najmniej 1200 PLN. Każdy kupon musi mieć minimum trzy zdarzenia. Nie są zatem tutaj akceptowane single. Poza tym każda z tych sekcji powinna mieć kurs wynoszący minimum 1,35.

Bonus King Size

Bwin chętnie oferuje rozmaite promocje. Nie tylko dla nowych użytkowników tego bukmachera internetowego. Lojalni userzy także nie mają na co narzekać. Już od kilku lat bardzo popularną promocją jest Bonus King Size. O co tutaj dokładnie chodzi? Im więcej wydarzeń zagrasz na kuponie akumulowanym, tym więcej bonusu zainkasujesz. Jakie są najważniejsze warunki? Do promocji zaliczają się tylko kupony akumulowane składające się minimum z pięciu zdarzeń. To nie wszystko. Każde z nich powinno mieć kurs wynoszący co najmniej 1,21. Jeśli zagrasz taki kupon AKO, to otrzymasz bonus w wysokości 5%. Wszystkie wydarzenia muszą się odbyć. Jeśli bowiem jedno z nich zostanie anulowane, to wówczas będzie rozliczone po kursie 1.00. Wtedy bonus (przy czterech wydarzeniach) przepada. Pięć jest to bowiem minimalna liczba.

Możesz grać oczywiście bardziej rozbudowane kupony akumulowane. Składające się nawet z 30 wydarzeń. Wówczas firma bukmacherska Lotto online doliczy Ci do Twojej ewentualnej wygranej bonus wynoszący aż 66%. Takie taśmy oczywiście nie mają sensu. Jeśli jednak obstawiasz kupony AKO, to możesz pomyśleć, by zagrać minimum pięć wydarzeń w Bwin. Co ciekawe, przy sześciu typach bonus jest już dwukrotnie wyższy w porównaniu do poprzedniego poziomu. W końcu wynosi 10%.

Cash Out w Bwin – o co tutaj chodzi?

To bardzo przydatna funkcja oferowana przez Bwin. Zagrałeś zakład akumulowany składający się z kilku wydarzeń? Większość już weszła? Nie masz zamiaru ryzykować i tym samym czekać na wynik ostatniej potyczki? Często jest bowiem tak, że takie właśnie mecze nie wchodzą… Możesz zdecydować się na Cash Out. Dzięki temu Twój zakład zostanie rozliczony jako wygrany. Oczywiście, zarobisz mniej w porównaniu do sytuacji, gdyby wynik ostatniej potyczki był dla Ciebie korzystny, a Ty nie wykonałbyś żadnych innych ruchów. Czasami jest to jednak najlepsza decyzja. Warto bowiem zminimalizować ryzyko. W tej firmie bukmacherskiej jest to możliwe. Inne firmy jak Betfan, eWinner czy Superbet również oferują graczom podobną możliwość, jednak na trochę innych zasadach.

superbet bonusy powitalne
Nowe bonusy powitalne w Superbet z kodem promocyjnym

W Bwin online nie brakuje zakładów do typowania

Bwin online ma dobrą ofertę zakładów sportowych dla zawodowych typerów. Każda osoba zainteresowana zakładami bukmacherskimi znajdzie zatem coś wyłącznie dla siebie. Oferowane są m.in. zakłady przedmeczowe. Możesz także obstawiać wydarzenia z oferty live, która jest naprawdę hojna. Ogólnie możesz wybierać zakłady krótkoterminowe i długoterminowe. Jeśli chodzi o dyscypliny, to oferta także jest naprawdę wystarczająca. Można zdecydować się na obstawianie najbardziej popularnych sportów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać bardziej niszowe dyscypliny. Jakie kupony możesz obstawiać? Np. single. Są to kupony składające się tylko z jednego wydarzenia. Do dyspozycji Klientów tej firmy bukmacherskiej są także kupony akumulowane oraz systemowe. Warto zaznaczyć, że masz okazję obstawiać nie tylko w punktach stacjonarnych, ale także dzięki aplikacji mobilnej (jest ona darmowa).

5 / 5. Ocen: 33