Wściekasz się tak naprawdę sam na siebie, ponieważ wciąż jeszcze nie udało Ci się znaleźć naprawdę porządnego (nie tylko legalnego, ale także hojnego) podmiotu hazardowego? Warto wybierać takie firmy bukmacherskie, które z roku na rok są coraz popularniejsze i zajmują wysokie miejsca w rozmaitych rankingach itp. Tak można zaś opisać np. Betfan. Ta firma bukmacherska oferuje świetne promocje dla Klientów. Są to m.in. zakłady bez ryzyka. Na co można liczyć? Dlaczego warto korzystać z takich bonusów? Jakie są warunki pod kątem obrotu?

Dwa bonusy na start w Betfan

Osoby, które jeszcze nigdy nie założyły konta w podmiocie hazardowym Betfan powinny się nad tym tematem zastanowić. W końcu jest to przede wszystkim legalna firma bukmacherska. Tak jak wspominaliśmy, temu podmiotowi hazardowemu nie brakuje także hojności. Wszak już na dzień dobry możesz otrzymać dwa świetne bonusy. Zakład bez ryzyka do 600 PLN to jeden z nich. Konkretnie to możesz zainkasować cashback do tej kwoty. Aby tak się jednak stało, należy zarejestrować się na stronie głównej tego bukmachera, wpisać kod, a następnie wpłacić pierwszy depozyt. Minimalna suma, która uprawnia do wzięcia udziału w tej promocji to 50 PLN. Maksymalnie możesz zaś zainkasować cashback do 600 PLN. Następnie należy zagrać zakład. Jeśli nie trafisz kuponu, to stawka wróci na Twoje konto. Dodatkowo możesz również skorzystać z freebeta. W przypadku wygranej, trafi ona od razu na Twoje konto główne.

Dlaczego warto skorzystać z tej promocji?

Zakłady bez ryzyka oferowane przez ten podmiot hazardowy cieszą się niesłabnącą popularnością. A wynika to z tego, że gracz może zagrać konkretny kupon bez żadnego strachu. Tak naprawdę tutaj nie można stracić własnych pieniędzy. Najlepiej widać to na przykładzie promocji powitalnej Betfan. Jeśli postawisz kupon i wygrasz, to super. Pieniądze trafiają do Ciebie. Możesz je nawet od razu wypłacić albo przeznaczyć na dalszą grę. Co dzieje się w tym drugim przypadku? Jeśli Ci się nie uda, to wtedy sytuacja również nie wygląda źle. Wszak firma bukmacherska Betfan zapewnia zwrot stawki. Potem trzeba jedynie dokonać jednokrotnego obrotu bonusem (zaraz dowiesz się nieco więcej na temat tego zagadnienia) i będziesz mógł swobodnie dysponować konkretnymi środkami. Możesz je np. wypłacić na swoje konto bankowe itd. Dlatego właśnie tego typu promocje bukmacherskie cieszą się aż tak sporym zainteresowaniem wśród typerów.

Jakie są warunki obrotu?

Jeśli Twój pierwszy kupon zawarty na stronie podmiotu hazardowego Betfan okaże się przegrany, to otrzymasz zwrot zainwestowanej sumy. Aż do 600 PLN. Środki trafią na saldo bonusowe. By móc z nich w pełni korzystać, należy nimi jeden raz obrócić. Jeśli otrzymałeś zwrot np. 200 PLN, to musisz postawić łącznie za 200 PLN itd. To tutaj nie wszystko. Do obrotu zaliczają się tylko kupony akumulowane zawierające minimum trzy zdarzenia. Kurs ogólny powinien zaś wynosić co najmniej 3,80. Nie są to zatem zbyt restrykcyjne wymagania. Nawet osoby początkujące powinny poradzić sobie z wykonaniem obrotu.

5 / 5. Ocen: 1