Zakłady bukmacherskie Fortuna jest nie tylko najdłużej działającą, ale również jedną z największych firm bukmacherskich w kraju. Bukmacher działa oczywiście legalnie na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów. Fortuna posiada obecnie ponad 600 naziemnych punktów przyjmowania zakładów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Zatrudnienie w firmie znajduje ponad 1000 osób. Nie wszyscy mają świadomość, że akcje Fortuny notowane są od października 2010 roku na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Warto także wiedzieć, że bukmacher należy do Fortuna Entertainment Group, która jest największą w Europie Środkowej i Wschodniej grupą prowadzącą zakłady wzajemne. Posiada ona ponad 20 – letnie doświadczenie na rynku. Działa nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Słowacji i na Węgrzech. 

bukmacher fortuna online 2020
Legalny bukmacher Fortuna – bonusy, opinie, oferta zakładów

W jaki sposób można założyć konto w Fortunie?

W celu założenia konta w Fortunie należy wypełnić najpierw odpowiedni formularz rejestracyjny na stronie bukmachera www.efortuna.pl. W kolejnym kroku konieczne jest potwierdzenie adresu email poprzez kliknięcie w link w wiadomości, która została przesłana przez bukmachera. Następnie należy wysłać skany albo zdjęcia zarówno jednej, jak i drugiej strony dowodu osobistego. Trzeba pamiętać, aby były kolorowe. W kolejnym kroku Fortuna dokonuje weryfikacji i użytkownik może wpłacić pierwszy depozyt oraz rozpocząć grę.

Fortuna oferuje również usługę konta tymczasowego, działa to na zasadzie obstawiania bez pełnej weryfikacji konta, którą wykonać trzeba do 28 dni od rejestracji. Do tego czasu można wpłacać pieniądze, korzystać promocji, bonusów i pełnej oferty bukmachera.

Bukmacher sts bonus bez depozytu 2020
Polski bukmacher oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Zakład Bez Ryzyka w Fortunie online

Użytkownik po zarejestrowaniu się w Fortunie otrzymuje na sam start aż dwa bonusy. Pierwszy z nich to 100 złotych, które zostanie graczowi przyznane w formie tzw Zakładu bez ryzyka. Użytkownik korzystając z tej oferty będzie miał możliwości wypróbowania wszystkich opcji oferowanych przez firmę bukmacherską. Gracz nie musi martwić się o ewentualną porażkę. W sytuacji, gdyby źle obstawił wydarzenie sportowe, stan jego konta się nie zmieni. Z kolei w przypadku wygranej, użytkownik będzie mógł cieszyć się z dodatkowych środków na koncie.

Bonus zakład bez ryzyka jest jedną z najbardziej ulubionych form promocyjnych przez Polskich graczy, gdyż dużo łatwiej jest go obrócić i mieć z tego bonusu korzyść. Podobnie działa zakład bez ryzyka w Betfan, który również oferuje graczom 100 PLN.

Bonus od pierwszej wpłaty w Fortunie

Osoba, która po założeniu konta gracza u bukmachera Fortuna postanowi wpłacić depozyt, otrzyma bonus w wysokości wpłaty. Należy jednak pamiętać, że maksymalna kwota, jaką użytkownik będzie mógł zyskać od Fortuny wynosi 1000 złotych. 

Czyli jeśli wpłacimy 100 PLN to drugie tyle otrzymamy w bonusie, jeśli wpłacimy 1000 PLN to drugie 1000 PLN dostaniemy za darmo na obstawianie meczów.

Wpłata oraz wypłata pieniędzy w Fortunie

Fortuna, dzięki swojemu kilkunastoletniemu doświadczeniu w branży jest wstanie zapewnić klientom najlepsze możliwe opcje wpłat oraz wypłat. Użytkownik może bowiem przelać pieniądze z konta bankowego w ciągu zaledwie kilku sekund za pośrednictwem serwisu PayU, MasterPass, kart płatniczych czy bardzo popularnego Blika.

Firma bukmacherska przypadnie również do gustu osobom, które są zwolennikami swobody w kwestii finansów i bardzo często dokonują wypłat. Gracze nie mają bowiem żadnych problemów jeżeli chodzi o zlecanie wypłat wygranych, wszystko przebiega bowiem bardzo sprawnie. Ponadto należy pamiętać, że grając u legalnego bukmachera nie trzeba bać się ewentualnych kontroli skarbowych. 

betclic legalny bukmacher w polsce
Darmowy bonus w Betclic – Kod promocyjny KOD550

Oferta zakładów w Fortunie

Bukmacher Fortuna przede wszystkim posiada bardzo rozbudowaną ofertę zakładów. Według opinii typerów to właśnie Fortuna ma na rynku najlepsza ofertę do obstawania. Gracze mogą bowiem obstawiać nie tylko sporty, które cieszą się największą popularnością zarówno na świecie, jak i w Polsce. Użytkownicy mogą zawierać zakłady nawet na bardziej niszowe dyscypliny sportowe. W ofercie firmy bukmacherskiej znajdują się również pozasportowe wydarzenia ze świata rozrywki i polityki.

Średnie kursy na poszczególne wydarzenia w Fortunie są najwyższe jeżeli chodzi o legalnych bukmacherów działających w kraju, wyższe niż w Betclic i Betfan. Ogromnym atutem omawianej firmy bukmacherskiej jest bardzo wygodna i prosta konstrukcja zarówno aplikacji mobilnej, jak i serwisu internetowego. Właściwie dobrana kolorystyka, a także bardzo przejrzysty układ treści pozwalają użytkownikom na intuicyjne korzystanie z oferty. 

Zakłady live w Fortunie

Zdecydowana większość użytkowników powinna być zadowolona z oferty zakładów na żywo firmy bukmacherskiej. Do atutów należy zaliczyć przede wszystkim bardzo dużą liczbę dyscyplin, a także możliwości typowania. Ponadto niezwykle intuicyjny i przejrzysty jest ekran zakładów. Gracze bez problemu będą mogli znaleźć wszystkie interesujące ich wydarzenia. Według użytkowników plusem zakładów live jest opcja multiview. Pozwala ona graczom na samodzielne skomponowanie widoku ekranu, a następnie umieszczenie w nim wszystkich interesujących wydarzeń z wybranych dyscyplin sportowych. 

Gracze mają także możliwość oglądania transmisji wybranych przez bukmachera wydarzeń sportowych. Należy do nich zaliczyć przede wszystkim najważniejsze tenisowe turnieje czy ligi NBA i NHL. 

polski bukmacher betfan opinie
Legalny Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Program lojalnościowy

Dzięki programowi lojalnościowemu Fortuna Klub Plus gracze mogą zbierać punkty za każdy postawiony kupon. Jest to świetna opcja dla użytkowników, którzy mogą zgromadzone punkty wymieniać nie tylko i wyłącznie na darmowe zakłady, ale również na różne bonusy, które są dostępne w e-Shopie. Gracze za każde postawione 2 złote otrzymują 1 punkt. Użytkownicy zdobywają punkty zarówno za zawierane zakłady w punktach stacjonarnych, jak i online. Ponadto członkowie Fortuna Klub Plus mogą brać udział w Mistrzostwach Typerów. Z kolei najbardziej aktywnym graczom Fortuna przyznaje nagrody. 

Wirtualne Sporty w Fortunie 

Przeglądając ofertę Fortuny, nietrudno przegapić dział z Wirtualnymi Sportami. Niektórzy kojarzą to z e-sportem. Nic bardziej mylnego, to specjalnie stworzona platforma, w której stawia się zakłady na rywalizacje odbywające się w stu procentach komputerowym świecie. Do dyspozycji graczy są, między innymi, mecze piłkarskie, wyścigi psów czy koni.

Virtual Sports stworzono w taki sposób, by można było w nich wygrywać, posiłkując się statystykami. A wszystko to o każdej porze, bez względu na to czy w danym dniu odbywają się rozgrywki na prawdziwych boiskach, czy nie.

Jakie są największe zalety bukmachera?

Opinie graczy o Fortunie są naturalnie bardzo dobre, trudno się przyczepić do tego bukmachera dlatego tak wielu typerów właśnie tam obstawia swoje kupony. Zdecydowanie najczęściej wymienianą zaletą Fortuny są najlepsze kursy spośród wszystkich bukmacherów w Polsce, obsługa klienta, konto tymczasowe, ciekawe promocje. Ogromnym ułatwieniem dla graczy w stawianiu zakładów jest także sprawnie działająca aplikacja na urządzenia mobilne. Kolejnym plusem jest rozbudowana oferta zakładów sportowych na żywo. Ponadto konto w Fortunie można założyć w przeciągu 10 minut. 

0 / 5. Ocen: 0