Tenis stołowy należy do bardziej niszowych dyscyplin sportu, którą każdy z nas kojarzy ze szkolnej świetlicy, a którą nie wszyscy utożsamiają ze światem profesjonalnego sportu. Takie podejście jednak się zmienia, a dyscyplina ta powoli zyskuje w oczach kibiców, co wynika przede wszystkim z jej obecności na Igrzyskach Olimpijskich. Rosnące zainteresowanie nią widać również w świecie bukmacherskim – najlepsi polscy bukmacherzy zaczynają coraz szerzej ją pokrywać, a z miesiąca na miesiąc rośnie popyt na nią ze strony osób typujących. Jeśli i my chcemy ją obstawiać, powinniśmy wiedzieć, u kogo to robić, ale i w jaki sposób do tego podejść, by odnosić w tym sukcesy. Na wyjaśnieniu tych dwóch rzeczy skupi się nasz poradnik.

Zakłady bukmacherskie na tenis stołowy - jak skutecznie go obstawiać?
Zakłady bukmacherskie na tenis stołowy – jak skutecznie go obstawiać?

Praktyczne wskazówki odnośnie obstawiania tenisa stołowego

Tenis stołowy jest dyscypliną na tyle specyficzną i dynamiczną, że zakłady bukmacherskie na niego wymagają od nas odpowiedniego podejścia i właściwego przygotowania. O ile oczywiście chcemy, by spotykały się one z ostatecznym sukcesem i korzyściami dla nas. Poniżej przedstawiamy szereg wskazówek, które uczynią typowanie tenisa stołowego skuteczniejszym, przyjemniejszym i bardziej trafnym.

  1. Dowiedzmy się więcej na temat zasad – choć wiele osób uważa, że zna zasady popularnego ping-ponga, tak naprawdę w wielu przypadkach się myli. Zasady tenisa stołowego znane ze szkolnych świetlic często różnią się od tych wykorzystywanych w turniejach. Naszą bazą wyjściową, jeśli chcemy skutecznie realizować własne typy bukmacherskie, powinno być przyswojenie sobie zasad właśnie turniejowych.
  2. Popatrzmy na kursy bukmacherskie – jako że tenis stołowy u bukmacherów jest dyscypliną niszową i mało popularną, ciężko jest znaleźć na niego typy bukmacherskie. Okazuje się jednak, że najlepszym ich źródłem są… polscy bukmacherzy. Prezentowane przez takie firmy jak eWinner kursy są w stanie dać nam wiele do myślenia – wykorzystajmy je w sposób odpowiedni, zawsze konfrontując je z własną analizą i naszymi indywidualnymi przypuszczeniami.
  3. Analizujmy zawodników i turnieje – dogłębna analiza wszelkich aspektów związanych z zawodnikami, w tym statystyk z ich poprzednich spotkań, pozwoli nam podejmować bardziej przemyślane decyzje bukmacherskie. Zwróćmy też uwagę na turnieje i ich formuły, często prowadzące do mniejszego czy większego zmęczenia. Liczy się w tym wszystkim również pozycja danego zawodnika w konkretnych rozgrywkach – niska może psuć jego morale, a wysoka albo go motywować, albo też sprawiać, że poczuje się zbyt pewny siebie.
  4. Oglądajmy spotkania – choć w Polsce nie jest to łatwe, w typowaniu bardzo pomaga oglądanie rzeczywistych spotkań. Jeżeli nie możemy znaleźć ich w formule „na żywo”, oglądajmy i analizujmy nagrania, nawet „po fakcie”, a więc po rozwiązaniu się naszego kuponu. To świetny materiał do analizy.
  5. Stosujmy metodę „małych kroczków” – tenis stołowy jest dyscypliną bardzo podchwytliwą. Niby bowiem każdy go kojarzy i wie, o co w nim chodzi, a tak naprawdę jego profesjonalna odsłona potrafi zaskoczyć i być dla nas nieprzewidywalna. Właśnie dlatego rozsądne jest zastosowanie metody małych kroczków, zakładającej stopniowe zwiększanie stawek. Osoby mało doświadczone powinny rozpoczynać od tych najmniejszych, w miarę nabywania doświadczenia i sukcesów zwiększając je, zawsze dochodząc do etapu stawek optymalnych. 

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Polscy bukmacherzy z ofertą na tenis stołowy

Choć najlepsi bukmacherzy w Polsce jak STS, Betfan czy Fortuna oferują możliwość typowania tenisa stołowego, nie każdy legalny bukmacher na to pozwala. Poniżej przedstawiamy „pewniaki”, a zatem takich operatorów, u których warto posiadać konto, a którzy swoją ofertą obejmują tę niszową dyscyplinę sportu. Warto zarejestrować się u każdego z nich – wtedy też istnieje większa szansa na to, by własne typy bukmacherskie realizować u tego buka, który będzie proponował najatrakcyjniejsze warunki na to. Da nam to bowiem pewien wybór.

Tenis stołowy a oferta bukmachera STS

Istnieje wiele powodów, ze względu na które bukmacherzy uważają STS za wzór naśladowania. Jednym z nich jest pokrywanie przez niego mniej popularnych dyscyplin sportu, w tym również właśnie tenisa stołowego. U katowickiego bukmachera na www.STS.pl możemy typować większość spotkań w obrębie największych turniejów, a przerwy między kolejnymi z nich umilać sobie zakładami chociażby na legalny poker czy inne całodobowe i całoroczne usługi dodatkowe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Tenis stołowy a oferta bukmachera Fortuna

Fortuna w niczym nie dostaje wyżej opisanemu rywalowi, prezentując bardzo ciekawą i rozbudowaną ofertę zakładów na tenis stołowy. Obstawiać możemy na www.eFortuna.pl praktycznie każdy większy i mniejszy turniej, niektóre mecze dostając również w formacie „na żywo”. Należy też wspomnieć o atrakcyjnych bonusach, którymi Fortuna wręcz sypie z rękawa.

Tenis stołowy a oferta bukmachera Betclic

Choć Betclic jest najmniej doświadczonym z trójki przedstawionych przez nas bukmacherów, pod wieloma względami bije na głowę bardziej doświadczonych kolegów. W wielu aspektach robi to na polu tenisa stołowego, którego pokrywa w sposób godny pochwały. Udostępnia największą ilość opcji bukmacherskich, pozwalając też na obstawianie mnóstwa spotkań w formule „live”.

0 / 5. Ocen: 0