Zadajesz sobie pytanie, gdzie założyć internetowe konto bukmacherskie? Coraz więcej osób wybiera STS. Tutaj można grać swobodnie nie tylko zakłady przedmeczowe, lecz także live. Co konkretnie jest do typowania? Jak obstawiać, by robić to skutecznie?

Zakłady na żywo w STS

Jak grać zakłady live w STS?

Nie obejdzie się bez założenia internetowego konta bukmacherskiego. Dopiero jak to zrobisz, będziesz mógł typować zakłady na żywo w STS. Na szczęście rejestracja jest zgodna z przepisami (mogą ją oczywiście dokonywać tylko osoby mające minimum 18 lat). W czasie zakładania konta możesz wpisać STS kod promocyjny w wyznaczone pole – warto, bo to szansa na zainkasowanie m.in. zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Poza tym ta firma bukmacherska oferuje również 1560 PLN w innych bonusach. Jak już zarejestrujesz swoje konto, to dobrze byłoby dokonać wpłaty. Aby mieć za co obstawiać. Następnie wejdź tutaj https://www.sts.pl/pl/zaklady-live/. Tam są do typowania rozmaite zakłady na żywo. Ogólnie ten dział cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Nie da się zaś ukryć, że typowania live jest bardzo emocjonujące. Możesz np. oglądać jakiś mecz piłkarski w telewizji i przewidywać to, co zaraz wydarzy się na placu gry itd. Samo obstawianie jest bardzo proste. Wystarczy tylko wybrać konkretne wydarzenie, a potem interesujący Cię typ. Następnie trzeba wpisać stawkę i zatwierdzić kupon. Nawet osoby początkujące szybko poradzą sobie z tym zagadnieniem.

Co można obstawiać live w STS?

Oferta robi duże wrażenie. STS opinie na temat tego działu są zaś bardzo dobre. M.in. dlatego że Klienci mają co obstawiać, podobniejak w Fortunie czy też Forbet. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co będzie do typowania w trakcie poszczególnych dni tygodnia, to warto skorzystać z funkcjonalnego kalendarza. Możesz także selekcjonować ofertę pod względem rodzaju dyscypliny. Najwięcej wydarzeń dotyczy oczywiście futbolu. Nie brakuje także możliwości obstawiania np. tenisa ziemnego, siatkówki, siatkówki plażowej (szczególnie w okresie letnim), tenisa stołowego, koszykówki itd.

Najważniejsze zasady w czasie typowania na żywo

Warto skupić się na jednym wydarzeniu. Najlepiej byłoby oglądać je live, by wiedzieć, co rzeczywiście dzieje się np. w spotkaniu futbolowym. Wyznacz sobie limit finansowy pod kątem typowania i się go trzymaj – bez względu czy grasz w STS, czy Betfan. Pamiętaj o tym, by w razie niepowodzenia nie odgrywać się na siłę. Wszystkie Twoje typy powinny być zaś bardzo dokładnie przeanalizowane.

5 / 5. Ocen: 55